Rahvusringhääling jättis propagandistlikus leheloos EKRE seisukoha küsimata

Rubriik Eesti On
©Tanel Meos/Ekspress Meedia

ERR on ennast pidevalt näidanud globalismi ja multikultuursuse propagandakanalina, keda tõde ja mitmekülgne kajastus ei huvita.

Nimelt avaldas ERR 21. detsembril loo “Haridusamet uurib EKRE nõudmisel Tallinna kooliõpilaste kinoskäigu kohta”, kus kirjutatakse: “Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) soovib Tallinna haridusametilt üksikasjaliselt teada, kui palju Tallinna koolide õpilasi käis selle nädala alguses kinos vaatamas mitteheteroseksuaalsete noorte eneseavamist käsitlevat dokumentaalfilmi “Kapist välja””.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Loos on ära märgitud: “Volikogu EKRE fraktsiooni esindajat pole ERR-il õnnestunud tabada.” Küll aga said sõna haridusamet ning eriti domineerivalt LGBT esindajad ja võrdõigusvolinik, kes on teatavasti homopropaganda poolt.

Fraktsiooni nõunik Kadri Vilba ütles, et mitte kellegagi EKRE fraktsioonist ei ole ühendust võetud. “Küsisin ajakirjanikult, et kellega ühendust võeti – esimese nimena käis ta telefonivestluses välja Maria Kaljuste. Ütlesin, et Maria pole isegi EKRE liige, siis lubas ta järgi uurida, kellega ERR ühenduda püüdis. Väidetavalt olevat helistatud Moonika, Martin ja Mart Helmedele. Helle-Moonika Helme ütleb, et ta ei saanud mitte ühtegi kõnet, ka vastamata kõnesid logis ei ole ning ta pole ka arupärimisega seotud ega esitanud seda. Martin Helme on oma volinikustaatuse Tallinna Linnavolikogus juba kevadel peatanud ning Mart Helme ei puutu mitte kuidagi Tallinna Linnavolikogusse, tema on Pärnu volikogu ning Riigikogu liige,” jutustas nõunik.

Kadri Vilba sõnul oleks ajakirjanik saanud vabalt ka avalikkusele kättesaadavast Tallinna infosüsteemist AKTAL järgi uurida, kes arupärimise esitasid, kui Haridusamet seda neile öelda ei tahtnud. “Järelpärimise esitasid EKRE fraktsiooni esimees Urmas Reitelmann ja fraktsiooni liige Mart Kallas, ilmselgelt oleks olnud mõistlik nendelt kommentaari küsida, mitte arupärimisse mittepuutuvatelt EKRE liikmetelt, kuid ka nendega pole ühendust võetud. Kas selline praak ongi ERR tase?” küsib ta.

Kino Sõprus reklaamis teatavasti oma kodulehel koolidele filmi “Kapist” välja”, kust selgub, et tegu on täieliku homopropaganda üritusega. Nimelt teatati, et eriprogrammi “Klassiga kinno” seekordseid seansse juhatab sisse Eesti LGBT Ühingu kogukonnaspetsialist ja juhatuse liige Kristiina Raud. “Õpetajatele valmistame taas ette õppematerjalid, mis aitavad filmi analüüsida,” teatas Sõpruse kino koduleht. Pilet õpilastele oli 3 eurot, õpetajatele oli kinokülastus tasuta, mis lubab eeldada propagandatöötajate väljaõpetamist.

EKRE nõuab sellise räigelt pealesunnitava homopropaganda viivitamatut lõpetamist koolides. Sellisel kujul on “Klassiga kinno” näol tegemist ideoloogilise projektiga, kus nii lastelt kui lapsevanematelt võetakse õigus homoseksualismi pealesurumisest keelduda.

Kogu kõnealune lugu näitab seda, et ERR ei soovigi tasakaalustatud lugusid teha, vaid suunab teraviku kallutatult EKRE pihta.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused