Raisakullide pidu: ühe pere tragöödia kui müügiartikkel

Eesti,
©UU
Ajakirjandus kaotab nii tiraaže kui ka usutavust.

Ööl vastu kolmapäeva Tartumaal hukkunud pere kurb saatus on kurval kombel ajakirjandusele maiuspala.

Kolmapäeval kell 15 oli seis järgmine:

ERR-il kaks lugu esiküljel.

Postimees: 6 lugu esiküljel, neist üks lugu kümnest faktist põlengu kohta, üks hukkunud laste vanaemaga.

Delfi: 7 lugu esiküljel, videod, fotod, blogi, ülevaade Ihastest ja tuletõrjujate jutt hukkunud inimeste väljatoomisest.

Õhtuleht: 3 lugu esiküljel.

Selline on Eesti paljukiidetud klikinäljas ajakirjandus.

Kommentaarid

2 commentsOn Raisakullide pidu: ühe pere tragöödia kui müügiartikkel

  • Avatar

    Mõtle kui kaua aastaid inimesed uskusid ja usaldasid neid raisakulle. Aitäh EKRE, et sa avasid selle kurjuse dzinni. Need “sõltumatud” meediakorporatsioonid vihkavad EKRE-t niivõrd, et ei varja mingilgi moel oma kallutatust ja isandate meeleheaks töötamist. Enne EKRE-t käituti ju sama moodi Keskerakonna ja selle teatud persoonidega. ERR-is võib pea iga nädal näha ühe raisakullide kamba liidrit seltsimees Luike, kes vist püüab päästa oma meediaimpeeriumit. ERR-i ajakirjanikud lausa teevad pai Luige määrdunud sulile – ei saagi aru, kes kelle musta pesu peseb. Eesti Ekspress ja Pealtnägija on kaotanud igasusguse uuriva ajakirjanduse jm tõsiseltvõetavuse. Üleüldse see eilne ajakirjandusteooria, kus negatiivsed uudised ja katastroofid müüvad, oma sisu kaotanud. Inimesed hakkavad sellest väsima, sest ajakirjandus ei käitu nendega ausalt – peavoolumeedia kasutab inimesi ja nende siiraid tundeid räigelt ära. Kus on isesivalt mõtlevad meediaikoonid – kas ERR-i esiintervjueerijad nagu Anu Välba, Andres Kuusk ja Marko Reikop kannavad välja mingisugustki intelligentsusvõrdlust mineviku ajakirjandustippudega. Anu Välba on sama naiivne külatädi kui Reet Linna, Marko Reikop teeks Siim Kallasele pai iga kord see jälle “kogemata” Ringvaate stuudiosse ära eksib ja noh Andres Kuusk – see ju pani teatud poliitikutel suu kinni, kui need soovisid hakata rääkima Eesti taasiseseisvumise kõige rängimast korruptsioonis – rahapesust, sest see oleks heitnud halba valgust Reformierakonnale. Kaua ma pean seda Kuuse juttu kuulama, kui tasakaalus ajakirjanikta on. No ei ole ju!

  • Avatar
    Lehelugeja

    Kusjuures Postimehes on vähemalt üks temaatiline artikkel (https://www.postimees.ee/6847295/eesti-rangimad-tuleonnetused-labi-aegade) koguni tasuline!

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused