Ralliäss Ott Tänak kritiseerib Eesti “kvaliteetajakirjandust”

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Ott Tänak.

Peavoolumeediast on üha paremini näha seda, kuidas täidetakse kellegi tellimust, üritatakse kallutatult praegusele valitsusele “ära teha” ja tegeletakse ka üldiselt sopa kokkukeeramisega.

See ei väljendu ainult poliitiliste heitluste kajastamises, vaid ajakirjanduse tase on alla läinud praktiliselt igast valdkonnast kirjutamises.

Nii ütleb ka Eesti ralliäss Ott Tänak oma videoblogis irooniaga: “On huvitav lugeda Eesti kvaliteetset ajakirjandust, kus üritatakse rallifoorumitest või blogijate juttude pealt mingeid uudiseid kokku panna…”

Kui rahvuskonservatiivid ütlevad, et peavoolumeedia on muutunud saastajakirjanduseks, saab seda pidada veidi kaldus olevaks arvamuseks, aga kui Eesti hetke ühel populaarseimal sportlasel on meediale samad etteheited, siis on tegu tõsiasjaga.

Kommentaarid

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused