Rändepaktivastase meeleavalduse segaja kasutas relvana lapsevankrit

Eesti,
- Updated
©Kaarel Tigas/Õhtuleht
Vasakliberaalid kasutavad relvadena lapsevankreid, milles on ka laps sees. Foto on illustratiivne.

Pühapäevane rändepakti vastane meeleavaldus ei möödunud taas vasakliberaalide ehk seekord Eesti 200 provokatsioonita.

Peaaegu kõik meediaväljaanded kinnitavad, et konflikti algatas välismaalasest Eesti 200 toetaja, kes tuli nende ürituselt. “Vabaduse väljakul toimunud ÜRO rändepakti vastasel meeleavaldusel juhtus intsident, kus üks sakslane üritas lapsevankriga otsa sõita üritust turvanud Soldiers Of Odini logodega jopesid kandnud meestele ning tõukas üht fotograafi,” kirjutab Postimees.

Ründajaks osutus erakonna Eesti 200 ridadesse kuuluv sakslasest politoloogiadoktor Florian Hartleb. Tasub ära märkida, et mees ise tunnistab oma tülinorimist – talle polevat hinge mahtunud “neofašistlik” miiting ja Odini Sõdalased. Seega siis tuleb Merkeli-meelne sakslane Eesti poliitilisi ettevõtmisi nurjama, ja kasutab relvana LAPSEVANKRIT! Aga see on tüüpiline Antifa stiili: laps ja lemmikloom kaasa ning tüli norima, et siis ennast hiljem ohvrina näidata!

Päris huvitavalt kajastab sündmusi ERR, kes teatab päris objektiivse meeleavalduse kirjeldamise kõrval: “Vabaduse väljaku kõrval Wabaduse kohvikus kogunes samal ajal erakond Eesti 200, lubades pakkuda alternatiivi hirmu õhutavale poliitikale.” Nagu näha, puges projektipartei oma alternatiive pakkuma siseruumidesse, samal ajal kui Eesti rahvas näitas oma vastumeelsust rändepaktile avalikult ja jõuliselt. Seal siis saadetigi provokaator teele ja ilmselt loodeti, et mingil moel seatakse miitingu turvajate poolt ohtu ka laps – mis isa see on, kes läheb vastasseisu õhutama koos lapsega!?

Nagu näha, pole sellistele tegelastele mingi probleem segada seaduslikku meeleavaldust – Tarand väljendas seega kogu Euroopa nihestunud poliitilist kultuuri, millele sakslane omakorda tõestust lisas. Väidetavalt siinses ülikoolis õpetav Hartleb jagab ilmselt oma tudengitele multikultiideoloogiat, kuid ei austa selle riigi seadusi ega rahva õigust oma tuleviku üle otsustada – meeleavaldus oli ju selle tahte väljenduseks!

Eesti 200 esialgu omapoolseid kommentaare pole andnud. Projektipartei juhtfiguur Kristina Kallas on Õhtulehele öelnud: „Minu suurim luukere on see, et olen poolvenelane.“ Ei, Kallas, see, et sa oled poolenisti venelane ja poolenisti eestlane, pole mingi probleem! Selliseid inimesi on ka rahvuskonservatiivide seas. Sinu luukere on hoopis see, et sa esindad poolenisti venemeelset ja poolenisti Brüsseli-lojaalset poliitilist suunda! Probleem on selles, et te ise olete arvamuste paljususe vastu!

Kuivõrd Eesti ühiskond polariseerub kiiresti, on ka maskid kiired kukkuma. Kui Eestisse peaks kord jõudma “kollaste vestide” protestiformaat, on Ratase valitsusel ja kartellieliidil põhjust mähkmed valmis panna.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused