Raul Siemi töörühm töötab välja abinõudsid võimalikuks uueks kriisilaineks

Eesti,
- Updated
Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem

Valmistumaks võimalikuks uueks koroonaviiruse puhanguks ja leevendamaks selle mõjusid Eesti ettevõtetele, moodustas väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem (EKRE) kriisimeetmete töörühma, mille eesmärk on analüüsida praeguste majandusmeetmete efektiivsust ettevõtjate jaoks ning kohendada senised ja tulevased kriisimeetmed turutõrgetele vastavaks.

Siemi sõnul võib koroonapuhangu esimene suurem laine olla küll möödas, kuid kriisist põhjustatud negatiivsed majanduslikud mõjud ettevõtetele jätkuvad ning võivad järgmise võimaliku koroonapuhangu laine tulemusel veelgi süveneda.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Töörühm vaatab oma kohtumistel üle seni rakendatud kriisimeetmed ja nende tingimused. Siem märkis, et praegu töös olevate abinõude eesmärk on leevendada või ennetada ettevõtete likviidsusprobleeme, kuid üha enam peab abinõude väljatöötamisel arvestama ka pikaajalise vaatega.

Töögruppi juhib majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu asekantsler Viljar Lubi.

Allikas: ERR

6 commentsOn Raul Siemi töörühm töötab välja abinõudsid võimalikuks uueks kriisilaineks

 • Avatar

  e-valimised on vähemalt ühe või koguni mitme võõrriigi poolt 100% jälgitavad ja manipuleeritavad.Küsimus on vaid selles, kellele on manipuleerijad “omad poisid”.”Omad poisid” tagavad “õige” häälte lugemise, kui viitsivad vaeva näha, siis ka “õige” hääletamise.

 • Avatar

  Kõige rohkem on maoli lõbumajandus ja vähem tööstus. Eks siis lõbumajandust hakataksegi toetama.

 • Avatar

  Jah , e- valimiste teema on vist maha maetud ei kippu ega kõppu, või on salastatud, et oravategäng koos oma sabarakkudega ei teeks jälle kurja oma rahvavaenulike seaduste õigustamiseks

  • Avatar

   E-valimiste teema ei ole maas. Kohtusin kongressil initsiatiivgrupiga. Sügisest võetakse teema jälle üles. RE- le tuleb anda surmahoop.

   • Avatar
    krijgsvolk

    Absoluutselt toeta: see teema tuleb ükskord, olenemata resultaadi meeldimisest- mittemeeldimisest, selgeks rääkida!

 • Avatar

  Kui kaugele on e-valimisi analüüsinud töörühm oma uurimisega jõudnud?

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused