Reeturid, poliitmängurid ja globalistid said esialgu oma tahtmise – aga võitlus pole läbi

Kõike seda ühed riigireeturitest, sotsid, ka on – tolerastid, “Welcome rapefugees” ja Indrek Tarandi moel ka klaasikiikajad.

Eesti praegused ja varasemad võimupoliitikud tõestasid taas, et eesti rahva saatus on neile tühine asi.

Riigikogu kiitis esmaspäevasel täiendaval istungil heaks avalduse ÜRO globaalse ränderaamistiku kohta. Avalduse heakskiitmise poolt oli 41 riigikogu saadikut ning vastu oli 27.

Avalduse poolt hääletasid Keskerakonna ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonna saadikud. Ka toetasid avaldust Margus Tsahkna ja Monika Haukanõmm.

Eelnõu vastu hääletasid EKRE, Isamaa, ja Vabaerakonna saadikud ning neli fraktsiooni mittekuuluvat saadikut. Reformierakondlased ei hääletanud.

EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme lubas, et võitlus jätkub ja EKRE võimuletuleku korral öeldakse otse ja avalikult sellest lahti.

“Avaldus võeti vastu. Tänu Reformierakonna kahepalgelisusele, kes lõpphääletusel saalist välja marssis. Oluline on see, et tõstsime immigratsiooniteema taas fookusesse, paljastasime selle toetajaid ning sundisime neid maksma kõrget poliitilist hinda. Võitleme edasi Eesti eest! Tänan kõiki, kes on toetust avaldanud!” ütles Martin Helme.

Kõik läkski, nagu rahvuskonservatiivid eeldasid – kõigi kartellierakondade ühisvangerduste tulemusena anti valitsusele ja presidendile mingisugunegi alus väita, et nad esindavad kedagi peale iseenda. EKRE-le tähendab see vaid üht – veelgi vihasemat võitlust eesti rahva eest!

Ratase valitsus saab nüüd pooliku tõega Eesti mahamüümise tehingut vormistama hakata – 101 saadikust toetas seda vaid 41. Aga ega see demokraatia kägistajaid sega – samamoodi juhtus ka siiani hingitseva kooseluseadusega. Korrumpeerunud “võimueliit” aga jätkab mängu, nagu demokraatia veel toimiks.

Kommentaarid