Reformarite esinaine näitab Mary Krossi kaitstes oma juriidilist ebakompetentsust

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Kaja Kallas Riigikogus.

Juriidilise haridusega Kaja Kallas tõestab enda poliitilist kõlbmatust üha uuemate vassimiste ja oma ebakompetentsuse näitamisega.

Nii väidab Kallas ERR-ile antud intervjuus: “Oportuniteet ei tähenda ju tegelikult karistusest pääsemist. Oportuniteediga lõpetamine tähendab seda, et ta maksab trahvi, mis on oli minu meelest 3000 eurot ja menetlus lõpetati sellepärast, et see oleks võtnud aega ja raha. Oportuniteedi kasutatakse menetluste lõpetamiseks just maksumaksja raha kokkuhoidmiseks.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Viru maakohtunik Heili Sepp arvab Postimehe veergudel teistmoodi: “Kuigi oportuniteediga ei mõisteta õigeks, ei mõisteta sellega ka süüdi. Kuigi lõpetamisega võivad kaasneda kohustused, ei ole see karistus. Karistus järgneb süüdimõistmisele.”

Kohtunik lisab, et oportuniteet ei nõua isegi süü tunnistamist. “Seadus räägib kahtlustatava nõusolekust, aga see ei käi süü kohta, vaid nõustuda tuleb menetluse lõpetamisega just sel viisil,” täpsustab ta.

Kuigi Kaja Kallas ajab näpuga järge iga oponendi sõnakasutuses, otsides sealt eksimusi, on neid tema enda juttudes kuhjaga.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused