Reformierakonda js sotsiaaldemokraate jätab Estonia hukk külmaks

Eesti,
- Updated
Estonia teemaline istung Riigikogu suures saalis, Kõnetoolis Margus Kurm. Saadikute pingid on tühjad. Peale EKRE

Täna tõstatati Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) eestvedamisel riigikogu saalis olulise tähtsusega riikliku küsimusena “Estonia hukk – kas tõde tõuseb viimaks pinnale?” arutelu, millest võtsid osa vaid mõned üksikud rahvasaadikud peale EKRE liikmete.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni algatatud olulise tähtsusega riikliku küsimuse arutelul olid ettekandjateks reisiparvlaeva Estonia hukust pääsenu Ain-Alar Juhanson, aastatel 2005–2009 valitsuse uurimiskomisjoni esimees Margus Kurm ja Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni liige Kalle Grünthal.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Paraku suuremat osa Eesti rahva poolt valitud saadikuid see viimaste aegade Eestiga seotud suurimaid katastroofe ei huvitanud. Nii Reformierakonna kui ka sotsiaaldemokraatide, samuti ka keskerakonna ja Isamaa pingid olid täiesti tühjad, neid esindas vaid mõni üksik riigikogu liige.

See kõneleb mõndagi meie rahvaesindajate huvist saada teada, mis tegelikult põhjustas eestlastega seotud rahuaja suurima katastroofi.

EKRE on seda meelt, et Estonia huku põhjuste väljaselgitamiseks tuleb algatada uus uurimine ja vajadusel ka laevavrakk välja tõsta.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused