Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Reformierakonna “Kindlates kätes Eesti” sai juba mullu detsembris tapvad elektriarved ja hoiab enda käes euroala inflatsioonirekordit

17.10.2022
Kaja Kallas on energiakriisi lahendamisel käpardlik ja ebakompetentne.
© Meem

Reformierakond alustab esmaspäevast Riigikogu valimiste eelkampaaniaga, mille põhisõnum on „Kindlates kätes Eesti!“ ning Swedbank lisab: 55 protsenti uuringus osalenud Eesti peresid hindab uuringu järgi oma rahalist olukorda praegu halvemaks kui veel kuue kuu eest, kusjuures 33 protsenti hindab oma rahalist seisu halvaks või väga halvaks.

Reformierakonna uus loosung on küüniline ja ülbe, seda just olukorras, kus inflatsioon on euroala kõrgeim, ja inimesed vaesuvad, ning kõik see on juhtunud Kaja Kallase valitsedes; kus vajalikud kaitsevõimekused (keskmaa õhutõrje) tekitatakse alles 2025. aastaks; kus iga halva asja peale (koroona, kõrge elektrihind, migrandid) öeldakse, et “see on tulnud selleks, et jääda”; kus eestlased ei saa enam oma venestuval kodumaal riigikeelega hakkama, ja nii edasi.

Swedbank, kes on teatanud, et kolmandik peresid on hakkamasaamiseks sääste kasutanud, jätkab: koguni 69 protsenti küsitletud peresid on piiranud oma igapäevaseid kulutusi, 36 protsenti on pidanud kasutama oma sääste. Keskmisest rohkem on sääste pidanud kasutama 35–49-aastased ja 500–800-eurose netokuusissetulekuga elanikud. 17 protsenti vastajaid märkis, et otsib või on juba teinud raha teenimiseks lisatööd, 10 protsenti tunnistas, et on kulutuste katmiseks kasutanud laenuraha või krediitkaarti.

Kaja Kallas rääkis septembris elektri hinnast: “Illusioone meil pole. Pigem tuleb talv raskem kui eelmine.” Kas selline ongi Reformierakonna ja kuldlusikat suus hoidva Kaja Kallase arusaam “kindlatest kätest”?

Reformierakond valetab ja paraku on iga inimese enda kohus seda läbi näha – või siis laseb ta sahkerdajatel meid kõiki edasi röövida.

Uued Uudised