Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Reformierakonna valitsedes surutakse kõike ilusat, head ja õiglast süstemaatiliselt maha

-
29.06.2023
Kaja Kallas Eesti kallal.
© UU

Kui jälgida uudiseid, siis midagi head neist enam ei leia – kui, siis suvest loodusest ja lihtinimeste tegemistest, riigi poolt tulevad ainult halvad uudised.

Tallinna ringkonnakohus tühistas kolmapäeval Metsküla kooli esialgse õiguskaitse, mis tähendab, et kehtib Lääneranna vallavalitsuse märtsikuine otsus kool sügisest sulgeda, kirjutab Pärnu Postimees.

“Kõik läheb muudkui allamäge: kõike ilusat, head ja õiglast, üldiselt öeldes inimlikku surutakse süstemaatiliselt maha ja juuritakse välja. Aga parem ikka kui see, et EKRE saaks võimule, onju… Muuseas, just täna kuulsin, et üks keskmisest suurem ettevõtja olevat just nii arutlenud: valetajate valitsuse maksutõusud kujutavad endast küll häbiväärset sigadust, aga samas on tema nõus seda hinda maksma, et EKRE valitsusest eemal hoida. Ma ei oskagi seda kuidagi muud moodi kommenteerida kui et mõtlemisvõimet halvav psühhoos on üks kole asi. Igal juhul on kurb Eesti hävitamist kõrvalt vaadata. Veel kurvem on, et see toimub paljude kaasmaalaste toetusel. Fakt on see, et kui EKRE oleks valitsuses, ei tuleks väikeste, kodulähedaste ja inimnäoliste maakoolide sulgemine kõne allagi,” kirjutab sotsiaalmeedias Varro Vooglaid.