Reitelmann: on lubamatu õrnas eas noortele serveerida seksuaalseid hälbeid ja pentsikuid kooselu vorme normaalsuse pähe

Eesti,
©UU
Urmas Reitelmann.

Tallinna linnavolikogu Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) fraktsioon esitas allinna abilinnapea Vadim Belobrovtsevile arupärimise, et saada teavet, millisel määral on LGBT propaganda jõudnud Tallinna koolidesse.

EKRE fraktsiooni esimehe Urmas Reitelmanni sõnul on LGBT aktivistid koostöös Eesti Inimõiguste Keskuse ning Eesti Naisuurimus- ja Teabekeskusega koolitanud õpetajaid ja lasteaednikke LGBT teemadel, samuti käivad nad õppeasutustes lastega kohtumas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Välja on töötatud LGBT agendat tutvustavad õppematerjalid kooliõpetajatele, lasteaiad on saanud projektirahasid. Soovime teada, kas linn omab ülevaadet viimasel viiel aastal linna lasteaedades ja koolides toimunud seksuaalvähemusi tutvustavatest üritustest ning millised on olnud meetmed, et tõkestada seksuaalhälbeid propageerivate huvigruppide ning lobistide ajupesu lastele? Samuti soovime teada, mida kavatseb Tallinna linnavalitsus teha selleks, et väärtustataks traditsioonilist perekonda ning –seksuaalsust.“

Reitelmanni sõnul on täiesti lubamatu õrnas eas noortele serveerida seksuaalseid hälbeid ja pentsikuid kooselu vorme normaalsuse pähe.

„Selle asemel, et näidata LGBT agendat kui uut normaalsust, peame austama meie laste tervet mõistust ja vabatahtlikke valikuid hilisemas eas. Eeskujuks peaks tooma peremudelit, milles on ema ja isa ning jätma lastele õiguse õnnelikuks lapsepõlveks,“ ütles Reitelmann.

UU

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused