Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Reservohvitserid tutvusid täiendõppe võimalustega

28.09.2016
HARIDUS

Võrus Taara linnakus teisipäeval peetud 2. jalaväebrigaadi vabatahtlike reservohvitseride õppepäeval osales ligi 30 reservväelast, kes said ülevaate reservohvitseri karjääri arendamise ja täiendõppe võimalustest.

Õppepäeva eesmärk oli senisest enam kaasata 2. jalaväebrigaadi vabatahtlikke reservohvitsere üksuse tegemistesse ning luua side üksuse tegevväelaste ja reservohvitseride vahel, teatas kaitseväe peastaap kolmapäeval BNS-ile.

Õppeprogrammi koostamisel arvestati reservohvitseride taustaga, näiteks logistika-alase haridusega osalejatele tutvustati tagalapataljoni tegevust ning erialase täiendkoolituse võimalusi. Lisaks said reservväelased lasta püstolkuulipildujast ning näidata oma teadmisi mälumängus.

Õppepäeva korraldaja nooremleitnant Urmas Abeli sõnul jätkab 2. jalaväebrigaad selliste õppepäevade korraldamist ka tulevikus. “Reservohvitseridele tuleb senisest enam tähelepanu pöörata. Ning nagu näitas seekordne üritus, siis huvi meie tegemiste vastu on suur,” ütles ta.

BNS

FOTO: PM/Scanpix  – Eesti reservohvitseride kogu poolt Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustele (KVÜÕA) annetatava lipu tseremoonia 11.06.13