Reservohvitserid tutvusid täiendõppe võimalustega

Eesti,
- Updated
HARIDUS

Võrus Taara linnakus teisipäeval peetud 2. jalaväebrigaadi vabatahtlike reservohvitseride õppepäeval osales ligi 30 reservväelast, kes said ülevaate reservohvitseri karjääri arendamise ja täiendõppe võimalustest.

Õppepäeva eesmärk oli senisest enam kaasata 2. jalaväebrigaadi vabatahtlikke reservohvitsere üksuse tegemistesse ning luua side üksuse tegevväelaste ja reservohvitseride vahel, teatas kaitseväe peastaap kolmapäeval BNS-ile.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Õppeprogrammi koostamisel arvestati reservohvitseride taustaga, näiteks logistika-alase haridusega osalejatele tutvustati tagalapataljoni tegevust ning erialase täiendkoolituse võimalusi. Lisaks said reservväelased lasta püstolkuulipildujast ning näidata oma teadmisi mälumängus.

Õppepäeva korraldaja nooremleitnant Urmas Abeli sõnul jätkab 2. jalaväebrigaad selliste õppepäevade korraldamist ka tulevikus. “Reservohvitseridele tuleb senisest enam tähelepanu pöörata. Ning nagu näitas seekordne üritus, siis huvi meie tegemiste vastu on suur,” ütles ta.

BNS

FOTO: PM/Scanpix  – Eesti reservohvitseride kogu poolt Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustele (KVÜÕA) annetatava lipu tseremoonia 11.06.13

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused