Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Riigi areng on täiesti seiskunud, valetajate koalitsioon hakkab taas kärpima

04.08.2023
Rahanduse kallale on lastud järjekordsed soss-sepad.
© UU

Kaja Kallase juhitav riik jookseb täiesti kokku, rahandusminister Mart Võrklaeva sõnul minevat kärpeläbirääkimised augustis tuliseks – kes võimuritest siis ikka oma toiduahelat pitsitada tahaks.

Võrklaev alustab ministritega läbirääkimisi kärpekohtade leidmiseks järgmise aasta riigieelarves. Rahandusministri sõnul võivad läbirääkimised minna pingeliseks augusti lõpus, kui kärped eri valdkondades on vaja kirja panna, vahendab ERR.

“Me peaks iga päev endalt küsima – kas see, mida me teeme, kas me peame seda tegemat,” lausus Võrklaev.

Minister võiks sel juhul vaadata neljapäevast lugu ERR-is, kus rääkitakse Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) ja Kredexi liitmisel tekkinud liitasutuse Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuse (EISA) rahapillutamisest.

Haridusminister Kristina Kallas on jällegi huvitavad kriisipõhjused leidnud.

“Tegu on mitme kriisiga korraga. Viimase 20 aasta kõige suurem põud, lisaks seakatk. Lisaks mitmed teised mured seoses Ukraina sõjaga…/…/ mõistan, et riigieelarves tuleb kusagilt kokku hoida,” ütles Kallas.

Põud, seakatk ja Ukraina sõda… ja mitte Reformierakonna rahapillutamine oma toiduahelasse ja pidev majanduse laostamine, kliimameetmetest tekkinud energiakriis ja paljud muud Kaja Kallase valeotsused?

Uued Uudised