Riigifirma Omniva värbab umbvenelasi ja diskrimineerib sel moel eestlasi

Rubriik Eesti On
- Updated
©Internet
Reformierakond ja sotsid taaselustavad NLKP tööjõu- ja rahvuspoliitika.

UuedUudised sai vihje, et riigifirma Omniva värbab tööle umbvenelasi. Otsustasime asja pisut lähemalt uurida.

Rahvuskonservatiivid on korduvalt hoiatanud, et Eestis toimub erinevatel tasanditel hoogne venestamine, multikultuuristamine ning üha süvenev eestlaste väljatõrjumine moel või teisel. Lisaks majandusküüditamisele kasutatakse ka muid viise, kuidas välja juurida eesti töö- ja rahvuskultuuri, mis peaks olema põhiseadusliku kaitse all.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ka riigifirma Omniva (AS Eesti Post) paistab andvat oma panuse Eestimaa venestamisse. Nimelt teeb Omniva Internetis erinevate reklaamkanalite kaudu intensiivselt venekeelset tööle värbamise reklaami. Venekeelne pole siiski mitte üksnes reklaam vaid ka kogu värbamisprotsess ise.

Peale vajutust reklaamil “Работайте в Omniva”, suunatakse veebikasutaja edasi venekeelsele leheküljele pealkirjaga “Выдвигаю свою кандидатуру на должность!!, millel asub venekeelne värbamisankeet. Keelevahetuse võimalus ankeedis puudub, see on suunatud üksnes vene keelt valdavatele isikutele ning asjast huvitatud vene keelt mitte valdaval eestlasel Omnivasse asja polegi!

Peale ankeedi täitmist saadetakse kandideerijale ka venekeelne e-kiri, millega veelkord kinnitatakse üle, et kogu asjaajamine on vene keeles ning tööle soovijalt ei eeldata eesti keele oskust.

Umbvenelase pakutakse palgaks 537 kuni 614 eurot kätte ning tööaeg on alates 16:30 kuni 02:00 öösel.

Kuvatõmmised

Kuvatõmmised Omniva värbamiskampaaniast ja seonduvast protsessist.

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused