Riigikogu EKRE fraktsiooni liikmed asutasid Estonia laevahuku uurimise toetusrühma

Eesti,
Mälestusmärk Estonias hukkunutele.

Riigikogu liikmed lõid Estonia laevahuku uurimise toetusrühma, et toetada selgusele jõudmist 1994. aasta septembris uppunud parvlaeva Estonia katastroofi asjaoludes.

Toetusrühma esimehe Kalle Grünthal (EKRE) ütles, et Estonia laevahuku uurimise toetusrühma ellukutsumise üks põhjus on kaasa aidata parvlaev Estonia huku põhjuste väljaselgitamisele. „Samuti on meie eesmärgiks avalikkusele uurimise käigust informatsiooni edastamine,“ lisas ta.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Toetusrühma kuulub põhiliselt riigikogu EKRE fraktsiooni liikmed: Kert Kingo, Helle-Moonika Helme, Urmas Espenberg, Kai Rimmel, Urmas Reitelmann, Ruuben Kaalep ja Anti Poolamets, aga ka sots Heljo Pikhof ja keskerakondlased Marika Tuus-Laul ja Oudekki Loone.

Riigikogus moodustatud parlamendirühmad aitavad riigikogu liikmetel suhelda teiste riikide parlamentidega, viia ellu välispoliitikat ja tutvustada Eestit mujal maailmas. Toetusrühmade kaudu saavad riigikogu liikmed ja fraktsioonid tõmmata tähelepanu konkreetsele teemale ning toetada ja kaitsta kitsama eluvaldkonna huve.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused