Riigikogu saadik ja näitleja Raivo E. Tamm peab Mart Helmet igati ontlikuks siseministriks

Eesti,
©Scanpix
Raivo E. Tamm saadikuvande andmisel.

Riigikogus Mart Helme siseministrina jätkamise poolt hääletanud Isamaa saadik ja näitleja Raivo E. Tamm ütles Postimehele, et tema arvates sobib Helme sellesse ametisse.

Tamm ütles, et tegi otsuse Mart Helmet toetada pärast mõlema poole ärakuulamist, kusjuures talle meeldisid nii Mart Helme vastulaused kui ka Jaak Madisoni sõnavõtt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mart Helme väidetavate valede kohta ütles Raivo E. Tamm, et kõneleja tunnistas ise ka, et eksis ja ta vabandas, ning seda ei saa formuleerida kui tahtlikku valetamist.

Eriti tähelepanuväärne on Isamaa saadiku keeldumine Eesti mainele tekitatud kahju hindamisest – Tamm ütles, et ta on kuulnud, et seda mainet olevat kahjustatud, kuid tal endal pole selle hindamiseks silmnähtavat infot ja ta ei tea ka öelda, kes on seda mainekahju teinud.

Uued Uudised nendivad, et Eestis on kahjuks vähe poliitikuid, kes teevad hinnanguid enda kogemuste, mitte teiste öeldu järgi.

Samas ütles Raivo E. Tamm Mart Helme kohta, et tema puhul oli näha, kuidas varem välja öeldud sõnad pöörduvad ütleja enda vastu.

Allikas: Postimees

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused