Riigikogu saadik ja näitleja Raivo E. Tamm peab Mart Helmet igati ontlikuks siseministriks

Raivo E. Tamm saadikuvande andmisel.

Riigikogus Mart Helme siseministrina jätkamise poolt hääletanud Isamaa saadik ja näitleja Raivo E. Tamm ütles Postimehele, et tema arvates sobib Helme sellesse ametisse.

Tamm ütles, et tegi otsuse Mart Helmet toetada pärast mõlema poole ärakuulamist, kusjuures talle meeldisid nii Mart Helme vastulaused kui ka Jaak Madisoni sõnavõtt.

Mart Helme väidetavate valede kohta ütles Raivo E. Tamm, et kõneleja tunnistas ise ka, et eksis ja ta vabandas, ning seda ei saa formuleerida kui tahtlikku valetamist.

Eriti tähelepanuväärne on Isamaa saadiku keeldumine Eesti mainele tekitatud kahju hindamisest – Tamm ütles, et ta on kuulnud, et seda mainet olevat kahjustatud, kuid tal endal pole selle hindamiseks silmnähtavat infot ja ta ei tea ka öelda, kes on seda mainekahju teinud.

Uued Uudised nendivad, et Eestis on kahjuks vähe poliitikuid, kes teevad hinnanguid enda kogemuste, mitte teiste öeldu järgi.

Samas ütles Raivo E. Tamm Mart Helme kohta, et tema puhul oli näha, kuidas varem välja öeldud sõnad pöörduvad ütleja enda vastu.

Allikas: Postimees

Kommentaarid