Riigikogu võttis teist korda vastu kogumispensioni reformi seaduse

Eesti,
©UUed Uudised
Riigikogu suur saal. Pilt on illustratiivne.

Riigikogu võttis muutmata kujul vastu kohustusliku kogumispensioni reformi seaduse. Otsuse poolt oli 52  ja vastu 43 saadikut.

Esimest korda kiitis parlament eelnõu heaks 29. jaanuaril. Hääletus oli seotud valitsuse usaldusküsimusega. Toona toetas pensionireformi 56 riigikogu liiget, vastu oli 45.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Pärast seda, kui president Kaljulaid jättis valitsuse algatatud pensionireformi seaduse välja kuulutamata, pandi see kolmapäeval teist korda Riigikogus hääletusele.

Nüüd läheb taas vastu võetud seadus jällegi riigipeale välja kuulutamiseks. Seejärel on tollel 14 päeva otsuse tegemiseks.

Kui ta ka nüüd seisukohta ei muuda ja seadust välja ei kuuluta, läheb see Riigikohtusse, kes peab otsustama, kas see on Põhiseadusega kooskõlas.

One commentOn Riigikogu võttis teist korda vastu kogumispensioni reformi seaduse

  • Avatar

    Kas see oli põhiseadusega vahekorras, kui Reformierakond ja Nestor valetasid inimestele, et riik paneb 4 prossu juurde, kui tegelikult tõstis ühest sambast teise ja iniMesed said eriti nilbe ning ebaõiglase diili. Vastikud valetajad, mida teil on veel kaagutada. VALETAJAD JA PETISED!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused