Riigikogus unetuks muudetud reformierakondlane Vilja Toomast soovib opositsiooni saadikutele psühholoogilist kriisiabi 

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Vilja Toomast Riigikogus.

Neljapäeval toimub Riigikogu saalis Reformierakonna fraktsiooni algatatud olulise tähtsusega riikliku küsimuse “Kas õigusriik on ohus?” arutelu, mille opositsioon on muutnud mõistliku diskussiooni asemel jõhkraks rünnakuks valitsuse vastu.

Kaja Kallase poliitiliselt ülelaetud ettekande järel tulid küsimused, millest mõned on lausa hämmastavad.

“Hea Kaja! Eile me nägime taas, kuidas Jüri Ratas kahe tunni jooksul mõnitas ja lollitas parlamendiliikmeid. Küsimustele ei vastanud, läks taas isiklikuks või vastas vaid, et sa oled ise süüdi. Ausalt öeldes oli see väga frustreeriv ja kinkis mulle unetu öö. Siit ka minu küsimus: kas me ei peaks parlamendis looma mingit psühholoogilise kriisiabi teenust seniks, kuni see valitsuskoalitsioon on võimul?” küsis Vilja Toomast.

Isegi Kaja Kallas vastas seepeale: “No see ka küsimus läheb õigusriigist pisut kaugele”, leides siiski oma saatusekaaslannale ka lohutavaid ja toetavaid (valitsust kritiseerivaid) sõnu.

Poliitika pole nõrganärvilistele ja kahjuks pole Jürgen Ligi oma erakonna naissaadikuid siiani suutnud “kaagutamist” appi võttes amatsoonideks kasvatada. Vilja Toomast aga võiks mõelda rahulikuma töö peale.

Allikas: stenogrammid

Kommentaarid

2 commentsOn Riigikogus unetuks muudetud reformierakondlane Vilja Toomast soovib opositsiooni saadikutele psühholoogilist kriisiabi 

  • Avatar

    endalegi üllatuseks olen hakanud riigikou infotunde vaatama 🙂 iga kord on mõte, kas selle raha eest tõesti midagi targemat teha ei saa. ammu äraleierdatud teemad, aeg on edasi läinud, kui on tehtud vigu, on nendest õppust võetud ja eluga edasi mindud, aga ikka ja jälle samad “murelikud” küsimused… ülalpool Aivar Mägi kommentaar tõesti võtab kokku selle olukorra seal “hullumaja palatis”.

  • Avatar

    Mõttetu ohvri mängimine. nagu oleks pomm kanalasse kukkunud. “Ka-kaa-kaka no vaata kuidas ta ytles! Kuidas ta ütles!” Kriisiabiks oleks soovitus et mingu nad riigikogusaalist kööki tagasi pigem, kus ongi nende õige koht. Juhul kui neil kokakunst endiselt meeles on.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused