Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Riik hakkab soodustama araablaste toimetulekut Eestis — islamiseerimine sai rohelise tule

-
18.09.2018
Eestil on juba Süüria araablastega kogemusi, seda ühe naisesüütamise kaudu.
© Liis Treimann/Postimees

Eesti riik soovib parandada väljastpoolt Euroopa Liitu pärit araabia keelt rääkivate inimeste toimetulekut Eesti ühiskonnas – tegu on ohtliku signaaliga!

Siseministeerium otsib partnerit, kes korraldaks Eestisse elama asunud araabia keelt rääkivatele inimestele eesti keele kursusi ning Eesti ühiskonda ja avalikke teenuseid tutvustavaid infopäevi, vahendab BNS.

Siseministeerium on välja kuulutanud taotlusvooru, leidmaks A1, A2 ja B1 taseme eesti keele kursuste korraldajat vähemalt viiekümnele araabia keelt rääkivale inimesele Tallinnas, edastas siseministeerium. Kursused toimuvad Tallinnas, gruppide suurus on 5-10 inimest ning kursuse maht on vastavalt keeleõppe tasemele kas 100 või 200 akadeemilist tundi.

“Taotlusvoor on mõeldud selleks, et parandada väljastpoolt Euroopa Liitu pärit araabia keelt rääkivate inimeste toimetulekut Eesti ühiskonnas,” selgitab ministeerium.

Lisaks keeleõppele on projekti elluviija ülesanne korraldada sihtrühmale Eesti ühiskonda ja avalikke teenuseid tutvustavaid infopäevi. Infopäevadel tutvustatakse koostöös erinevate avaliku sektori organisatsioonidega Eesti ajalugu ja kultuuri, poliitilist süsteemi, sotsiaal- ja õigussüsteemi ning muid küsimusi nagu liikluskorraldus, dokumentide taotlemine ja maksude maksmine. Infopäevadel saab osaleda vähemalt 100 inimest.

Keeleõppeks ja infopäevade korraldamiseks on ette nähtud kuni 150 000 eurot, 75 protsenti sellest tuleb EL-i varjupaiga-, rände- ja integratsioonifondi ning 25 riigilt.

Eesti riik on võtnud sarnaselt Lääne-Euroopale suuna riigi islamiseerimisele, sest Araabia tähendab sisuliselt ka islamit. Sellega haakub ka pühapäevane teade Eesti venekeelses meedias, et riik on nõustunud sellel ja järgneval aastal on vastu võtma vähemalt 80 pagulast, kes peaksid siia saabuma Türgi põgenikelaagritest.

Keskerakonna valitsus jätkab ilmselgelt immigrantide sissevedu ja seda enam ei varjatagi. Õppust pole võetud ka Lääne-Euroopas üha sagenevatest pussitamistest ja kaubikusõitudest – Eesti omariikluse mahamüümine ja rahvastiku väljavahetamine võtab üha selgemad piirid. Eesti ei tohi muutuda Saksamaaks, mille kohta käib järgnev pilapilt!

Eesti ei vaja eesti keelt oskavad araablasi, vaid rohkem eestlasi – see on EKRE põhisõnum. Eesti ei ole araablaste “kodu”, nagu väitis Lõuna-Eesti Postimees Saksamaale põgenenud ja tagasi saadetud süürlaste Põlvasse naasmisest kirjutades – nende kodu on Süüria!