Roomav riigi ülevõtmine on otstarbekam kui avalik agressioon. Eesti ja Lääne-Euroopa näitel

Eesti,
- Updated
©UU
Eestit ähvardab ränne Putini-Venemaalt. Pilt on illustratiivne.

Kunagi peeti tervitatavaks seda, et Eestis pole tekkinud etniliste venelaste venemeelset parteid – nüüd võib tagantjärele õelda, et selline erakond oleks ehk eestlasi silmaga nähtava ohu ees rohkem ühendanud. Nüüd on nad palju maha maganud ja NLKP algatus muuta Baltikum tööjõu sisseveoga venekeelseks jätkub hoogsalt.

Eestis läks venelaste aktiivsus Keskerakonda, mis andis neile küll väljundi, kuid tuimestas samas eestlaste ohutunnetuse ja neid kibedaid vilju Eesti juba lõikab. Venelastele polnud (japole ka praegu) vaja otsest vastandumist, nad saavutavad oma eesmärgid ka rahumeelselt, globalismimeelsete eestlaste endi toel.

Tallinnas hakkab vene keel üha domineerima, see on kõrvale laialdaselt kuuldav enamikul avalikel üritustel ja igapäevaelus, venelased on tavalised juba ka neis piirkondades, kus varem elasid ainult eestlased. Idanaabrid hõivavad rahumeeli Eesti ühiskonda ja avalikku ruumi. Isegi Yana Toom on vait jäänud, ta teab, et aeg töötab tema kasuks.

Demograafiline situatsiooni venelaste jaoks aina paraneb, sest ALDE-valitsus on andnud rohelise tee massimigratsioonile endisest Nõukogude Liidust, mis tähendab venekeelse ruumi laienemist. Tallinna ehitusplatsid on saavlasi täis. Eesti kisub üha enam rahvusriigist oblastiks.

Sel protsessil pole vaja isegi Kremli karvast kätt ega venelaste suurriiklikku ambitsioonikust, ei PortoRollo teadlikku rahvastiku väljavahetamist ega Reformierakonna soovitud Venemaaga ühinemist – piisab sellest, kui mitte võidelda eestluse, eesti keele ja kultuuri püsimajäämise eest ning lasta ettevõtjatel vabalt töölisi siia tuua. Venestamine toimub ka teadliku plaanita kui eestlased ennast lõdvaks lasevad.

Sama asi toimub Lääne-Euroopas islamiga – vasakliberaalne ühiskond soosib igati sisserännet ja see lähtub suures osas islamimaailmast. Mis ei õnnestunud mauridel Pürenee kaudu ja osmanitel läbi Balkani, õnnestub nüüd liberaalse rändepoliitikaga.

Lääne-Euroopas on juba väga mõjukad ja suured moslemikogukonnad, kes dikteerivad ühiskonnale oma soove – näiteks käseb Rootsi araablaste partei põlisrahval lahkuda, kui neile migratsioon meelt mööda pole. Või kui dikteerida ei õnnestu, siis elavad nad lihtsalt oma elu, millesse kuuluvad nii kaetud näoga naised, massipalvetamised kui ka klannide arveteklaarimised tulistamiste kaudu.

Islamism võib Lääne-Euroopas julgelt terrorismi lõpetada, sest see pigem takistab kristliku ruumi hõlvamist – lihtsam on tulla ja tulla ning see alandlik, järeleandev ja alistuv ruum migrantidega üle ujutada ning Allahile allutada.

Eesti teeb liberaalsete Kesk- ja Reformierakonna juhtimise all sama slaavlastega, lastes neil rahvusriik enda alla matta – et multikultirosolje parem välja näeks, saavad siia tulla ka aafriklased ja araablased. Selle tõkestamiseks peab Yana Toomi ja Kaja Kallase vaim ja võim Stenbocki majast eemaldatama. Muidu me magame iseseisvuse kao lihtsalt maha.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused