SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks korraldab Tallinnas Konservatiivse konverentsi

Eesti,
©UU
Teisipäeval on kõik oodatud Konservatiivsele konverentsile.

Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) korraldab teisipäeval, 26. novembril algusega kell 17:00 Tallinnas, Õpetajate Maja kroonisaalis Konservatiivse konverentsi.

Konservatiivne konverents lähtub eesmärgist koondada konservatiivsete ideaalide eest seisvaid jõude, ehitada sildu üle parteiliste eristusjoonte ning panna konservatiividele olulised seisukohad ühiskonnas laiemalt kõlama.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seekordne Konservatiivne konverents otsib vastuseid kahele peamisele küsimusele. Esiteks, mida konservatiivne maailmavaade endast kujutab ning milliste printsiipide eest seismises peaks see tänases kultuurilises kontekstis teostuma?

Teiseks, kuidas saavutada Eestis tõelist konservatiivset pööret, mida selle all silmas pidada, millistel eeldustel võiks pööre aset leida ning mida oleme valmis selle saavutamise nimel tegema?

Konverentsile on oodatud kõik, kes soovivad kaasa mõelda. Osalemine on tasuta. Eelregistreerimine konverentsile toimub veebilehel konverents.saptk.ee.

Konservatiivse konverentsi ajakava

16:30 kogunemine
17:00 avasõnad

17:10 arutelu teemal „Millised on konservatiivide punased jooned?“
Osalejad: Malle Pärn, Henn Põlluaas, Ivan Makarov, Markus Järvi

18:30 arutelu teemal „Kuidas saavutada konservatiivne pööre Eestis?“
Osalejad: Maarja Vaino, Jaak Valge, Tiit Madisson, Varro Vooglaid

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused