“Saame tuttavaks!” – ideoloogiaprojekt, mis harjutab eestlasi kodumaa jagamise mõttega

Eesti,
©Reuters/Scanpix
Pagulaste tutvustusprojektid harjutavad eestlasi selliste nimedega.

Üks propagandarong on jälle mööda Eestit liikumas ja selleks on „Saame tuttavaks!“ projekt, mis tahab pagulased eestlastele armsaks teha.

Kuressaare Noortejaama jõuab neljapäeval „Saame tuttavaks!“ projekt, mis viib kokku Eestis elavad immigrandid ja Eesti kohalikud inimesed, kirjutab Meie Maa.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kõigepealt tuleks meenutada, et sama ürituse käigus tutvustas Haapsalu naisevägistaja ja -süütaja Samer Khtabi Süüria kombeid tänavu veebruaris Viljandis, kus kriminaalse ja naistevihkajaliku taustaga mees tantsitas noori eestlannasid. Sellest kirjutasid Õhtuleht ja Elu24. Kuigi sellise külalise mängutoomine sai kriitikat isegi riigivõimult, väitsid korraldajad tookord, et inimesel olevat õigus muutuda, mis kuriteo taset arvestades on ikka väga naiivne põhjendus.

Kogu ürituse tutvustus kõlab armsalt ja ongi Eesti inimestele ilmselt hariv, kuid selle muudab vastuvõetamatuks ideoloogiline taust, eriti seda läbiv arvamus, nagu jääksid süürlased Eestisse alatiseks. Ei, Eesti neid ei vaja ja Süüria vajab. Ning üks naisesüütamine Tallinnas ja üks sellesisuline ähvardus Haapsalus eelnimetatud Samer Khtabilt on imepisikese Eesti süürlaste kogukonna kohta liiga hoiatav, et neid juhtumeid võiks juhuseks pidada ja paremale loota.

Sõna “pagulased” tähendabki inimeste maapaos olemist ja seda, et esimesel võimalusel naasevad nad koju. Antud projekt aga tahab eestlasi harjutada sellega, et lisaks Lasnamäele jõuavad Eestisse ka Molenbeek ja Rinkby ehk siis moslemite kogukonnad, mis on Lääne-Euroopas elu põrguks muutnud. Ei maksa unustada, et järgmisel aastal on Jüri Ratase valitsus lubanud vastu võtta 80 kvoodipagulast, mille EKRE võimule saades kindlasti ära rikub.

Projekti „Saame tuttavaks!“ käigus korraldavad Johannes Mihkelsoni Keskus, Eesti Pagulasabi ja Tartu Rahvusvaheline Maja poolteise aasta jooksul üle kogu Eesti kokku 45 ühisüritust, kus kohtuvad rahvusvahelise kaitse saajad, Eestis elavad uusimmigrandid ja Eesti kohalikud inimesed. Projekti kaasrahastavad Euroopa Liit Varjupaiga-, Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning siseministeerium.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused