Sallijate kultuurkiht kaob tolmuna, kui tekib võimalus represseerida

Eesti,
©Scanpix
Vangla

Perearst Karmen Jolleri skandaalne EKRE liikmete ja pooldajate vangistamise üleskutse on uus tase, mis näitab, et sallijate kultuurkiht kaob tolmuna, kui tekib võimalus represseerida.

Jolleri vihakõne, mille lõpetas ohvriabi telefonide loetelu, kui jubedad ekreiidid on inimesed enesetapu äärele viinud, kogus tähelepanuväärseid laikijaid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nende hulgas on näiteks Euroopa Komisjoni esindaja Eestis Keit Kasemets.Endine riigikantselei töötaja Kaja Kuivjõgi TTÜ-st, Toomas Jürgenstein, ikka headuse ja käeraudade poolel, tühisüdameke Taavi Teplenkov, Voldemar Kolga, perearst Eero Merilind, kes nõuab koroonapiirangute lõpetamist,, ajaloolane Toomas Karjahärm, EKP keskkomitee büroo liige, terviseametist kinga saanud Martin Kadai.

Jolleri mõtet toetab ka Jaanus Raidal, keda süüdistati lapseealise ahvatlemises, riigikaitseõpetaja Robert Kallasmaa, kes rääkis natsionalistide mahalaskmisest. On ka Peeter Oja, kelle arusaam sõnavabadusest näib olevat, et nalja teen ainult mina, aga 8000 EKRE liiget, kes sellest aru ei saa, lähevad kinni.

Samuti Reformierakonna poliitikud Jürgen Ligi, Signe Riisalo ja Liina Kersna, kes unistavad riigikogu 19 tühjast toolist. Ka leiab sealt Kuku raadio ajakirjaniku Timo Tarve, Delfi ajakirjaniku Manona Parise ja kinnipanijast vabasõnalase Taavi Minniku. Ja paljud teised “sallijad”.

Doktor Hasso Uuetoa võrdleb seal Jollerit nõukogudeaegsete psühhiaatritega, kes teisitimõtlejaid elektrišokkidega õigele teele suunasid.

Karmen Joller avaldas hiljuti sotsiaalmeedias postituse, kus ta süüdistab EKRE-t perevägivalla kasvus ja muus kuni selleni, et EKRE tekitab inimestes meeleoluhäireid ja viib enesetapuni. Ja just EKRE pärast on loodud lastekaitse, naiste varjupaigad, ohvriabi, sotsiaaltöö.
„Päriselus mõistetakse Sinusuguseid vanglasse,“ kirjutas meedias palju sõna saav arst.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused