Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

SAPTK korraldab taas Konservatiivse Suveakadeemia

29.06.2022
Varro Vooglaid

Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) korraldab 23.–26. augustil 2022 Laitse lossis Konservatiivse Suveakadeemia.

Neljapäevase koolitusprogrammi keskseks teemaks on konservatiivsed ideaalid ehk küsimus sellest, millistest põhimõtetest lähtuvalt peaks ühiskond olema konservatiivse visiooni kohaselt üles ehitatud, kirjutab Objektiiv.

Suveakadeemia loengud ja arutelud käsitlevad konservatiivse maailmavaate aluseid ja keskenduvad mitmetele olulistele teemadele: voorused kui ühiskonna moraalne vundament; vabaduse, väärikuse, vastutuse ja õigluse ideaalid; perekond kui ühiskonna alus ja abielu kui perekonna alus; vabade kodanike ühiskonna ideaal; demokraatia ideaal; riikliku iseseisvuse ja rahvusriigi ideaalid; põhiõiguste ja -vabaduste ideaal; austus loodu vastu; kristlik religioon ja moraalsed absoluudid jne.

Konservatiivne Suveakadeemia toimub kristlik-patriootlikus vaimus, lektoriteks on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhtkonna liikmed Varro Vooglaid ja Markus Järvi. Lisaks toimuvad õhtuti külalisloengud (teiste hulgas on külalislektoriks EKRE esimees Martin Helme) ja ka mõned muusikalised etteasted (teiste hulgas Tõnis Mägi).

 

Loe lisaks: https://objektiiv.ee/saptk-korraldab-taas-konservatiivse-suveakadeemia-sedapuhku-laitse-lossis/?fbclid=IwAR2PvQYT7ssXFnZBHZdoaDaBnlJ6nepX5Z9ZivO9wbV1QjD5rFbYPZOLxks