FOTOD: SAPTK-i meeleavaldus kohtute omavoli vastu homoideoloogia pealesurumisel

Eesti,
- Updated

Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) korraldas täna Tallinna halduskohtu ja Tallinna ringkonnakohtu maja ees meeleavalduse, et protestida kohtute tegevuse vastu homoideoloogia pealesurumisel.

Meeleavaldusest võtsid osa Konservatiivse Rahvaerakonna poliitikud Martin Helme ja Jaak Madison. Rahvuskonservatiivide fraktsioon on Riigikogus kohtunike omavoli ebaseaduslike abielude legaliseerimisel teravalt tauninud.

SAPTK-i juhatuse esimehe Varro Vooglaiu sõnul on nii Tallinna halduskohus kui ka Tallinna ringkonnakohus langetanud viimase poole aasta jooksul mitmeid väga problemaatilisi otsuseid nii kooseluseaduse rakendamiseks kui ka välismaal sõlmitud homoabielude õiguslikuks tunnustamiseks Eesti õigussüsteemis.

“Kui kohus ületab jämedalt oma volituste piire, et suruda ühiskonnale peale rahva enamusele vastuvõetamatut ja inimloomusega vastuolus olevat homoideoloogilist programmi, eirates otseselt seadusandja tahet ja õõnestades täiesti ebademokraatlikul moel ühiskonna alusväärtusi, siis on kodanikel mitte ainult õigus, vaid ka moraalne kohustus selline käitumine resoluutselt hukka mõista ja sellele vastu protesteerida,” põhjendab Vooglaid.

VAATA LISAKS: Avalik kiri Tallinna Ringkonnakohtule: kohtunike omavoli korras abielu mõiste moonutamine on vastuvõetamatu!

 

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused