Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Savisaare toetajad loovad rahvaliikumise

02.10.2016
KESKERAKONNA TÖÖSEMINAR

Keskerakonda ainult Edgar Savisaare juhtimisel eesmärgipärasena nägevad aktivistid lõid Liidu Savisaare Toetuseks.

Rahvaliikumise algatusrühma esindaja Anna Žinkovskaja hinnangul teevad Keskerakonnas toimuvad arengud teda ja paljusid teisi Savisaare toetajaid väga murelikuks. Žinkovskaja sõnul tahetakse “Savisaare parteist” teha sotside või IRL-i–laadset Reformierakonna ripatsit, mille tulemusel jäävad paljud Eestimaa elanikud poliitiliselt esindamata.

“Meie jaoks on Keskerakond ilma Edgar Savisaareta surnud erakond, mistõttu toetame ainult Keskerakonda, mida juhib Edgar Savisaar. Edgar Savisaare poliitiline nägemus on meile kõige vastuvõetavam, kuna ta näeb Eestit kodumaana kõigi siin elavate rahvuste jaoks,” kirjutas Žinkovskaja pressiteates. “Savisaar tahab, et igal Eestimaa inimesel oleks siin hea elada, mitte üksnes vähestel väljavalitutel.”

“Jüri Ratas, Kadri Simson või Mailis Reps on oma senise vääritu ja lugupidamatu tegevusega väga selgelt üles näidanud eesmärki viia Keskerakond eliiti esindavate parteide sekka, mis meie jaoks on õõvastav, kuna Keskerakond on siiani alati tavarahva eest seisev partei olnud,” märkis Žinkovskaja ning kutsus kõiki Edgar Savisaare toetajaid üles uue liikumisega ühinema.

Mitmed poliitilised vaatlejad ja ka eilne 1.10.16 Kuku raadio “Keskpäevatund” on vihjanud võimalusele, et Savisaare pooldajad loovad juhul, kui nad peaks kaotama 5.novembri kongressil, uue erakonna.

BNS -UU

FOTO: PM/Scanpix