Seitse rahvuskonservatiivsete poliitikute parimat ütlemist möödunud nädalal

Eesti,
- Updated
©Vallo Kruuser/Ekspress Meedia
Teadjate noka vahelt pudeneb alati tarkuseteri.

Uued Uudised avaldavad mõned tõsielulised, ent samas ka humoorikad tsitaadid, mis pärinevad rahvuskonservatiivsetelt inimestelt nii Eestis kui raja taga.

“E-valimised on puumuna petisest poisikese käes, millega ta ilma südametunnistuseta teistelt varastab. Üks selline virutas kokku täpselt 6000 e-muna.”
Teoloog ja literaat Ronald Tõnisson võrdleb e-valimisi puust pühademunaga, mis koksides alati võidab. (Uued Uudised)

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Ajakirjandus on teinud müüdi, nagu ma oleksin autoritaarne juht. Ma olen autoriteetne juht. Asjad ei käi ainult nii, nagu Helmed ütlevad. See ei ole nii, et Mart Helme ütleb: “Nüüd on stardipauk ja jookseme.” Meil on väga palju inimesi ning nende arvamustega tuleb arvestada.”
EKRE esimees Mart Helme selgitusest Postimehele, et läbirääkimiste üle Keskerakonnaga otsustab juhatus, mitte tema üksi.

“Kui istuda ainult Eestis ja oma sooja õhu suust välja puhumise eest sisse kasseerida päris mitmetuhandelist tasu, siis ei tea te ju midagi tõelisest multi-kultist, rahvaste sõprusest vägistamiste ja kõrilõikamiste foonil, üle Euroopa valguvatest täiselujõus meesspetsialistidest, kes on nii spetsialistid, et ei pea vajalikuks enam töödki teha.”
Välismaal töötav Ago Mölder Eesti politoloogidele. (Uued Uudised)

“Kuulge, meil on Eesti Vabariik ja 2019. aasta, kus keegi ei kergita kulmugi, kui naispeaminister ametisse saab. Meil on olnud palju naisministreid ja on ka naispresident, kes, tõsi küll, on täielik ebaõnnestumine, kuid mitte üldsegi sellepärast, et ta on naine.”
Martin Helme Kaja Kallase jutu kohta, et ta olevat erakondadele vastuvõetamatu, kuna on naine. (Saade “Räägime asjast”)

“Kui muslim ründab bussijuhti ja hüüab „Allahu akbar“, siis justiitsinstantsi arvates on tegemist paanikahooga. Saame näha, kas 80 trahviühikut on piisav karistus, et järgmist paanikahoogu vältida.”
Põlissoomlaste liider Jussi Halla-aho Soome kohtu poliitkorrektsusest. (Uued Uudised) 

“Me ei ole e-valimiste vastu, kuid ei saa pidada valimisi, mille tulemusi ei saa kontrollida – siis on need Venemaa või Venetsueela moodi valimised ja järgmine kord tehakse need ehk üldse lotosüsteemi alusel.”
Martin Helme e-valimiste kohta. (Saade “Räägime asjast”)

“Senised võimuliidud on loonud mitmeid mittevajalikke ameteid ja kulukate reklaamikampaaniatega näiteks kutsunud ühissõidukites inimesi üles käsipuudest ja istmetest kinni hoidma, et nad järsu pidurduse korral ei kukuks, ning maanteeameti avalike suhete juhataja on kulutanud 80 000 eurot selgitamaks autojuhtidele, et “talvel võib tee libe olla.””
Harri Kivilo EKRE-st, kes lubas ära jätta väga mitmed täiesti mõttetud riiklikud tegemised ning seda raha kasutada rahva eluolu paremaks muutmiseks. (Uued Uudised)

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused