Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Seksikoolitaja Epp Kärsini loeng Tallinna ülikoolis – kas selleks ongi vaja teadusraha tõsta?

01.10.2022
Tallinna ülikool

Äsja toimus tervisepäeva raames Tallinna Ülikoolis seksikoolitaja Epp Kärsini loeng teemal „Seksuaalsus ja teadlikkus – elu imelisem pool“. „Nüüd siis on vähemalt selge, miks teadusraha juurde nõudsite. Hariduseta „eksperdid“ kipuvadki teadlastest kallimad olema,“ leiab üks  kommenteerija.

Ülikool tegi sotsiaalmeediasse postituse loengu kohta, kuid kommentaariumis hakkas levima Kärsini loengu üle pahameel. Oma sõna ütlesid sekka ka endine roheliste juht Züleyxa Izmailova ja kurikuulus seksuaalnõustaja Rita Holm.

Ülikooli postitus sotsiaalmeedias on kommenteerijate seas käivitanud tõelise pahameeletormi, kus uuritakse, miks just Kärsin peab seksuaalteemal Tallinna Ülikoolis loengut pidama. „Kogu austuse juures, Epp Kärsin tõesti ei sobi akadeemilisse asutusse,“ arvab üks kommenteerija.

Veel imestatakse selle üle, kas ülikool kulutab oma raha just Kärsini loengu peale. „Selliste emandate ettekanneteks see teadusrahastus kulubki?“ väljendab üks kommenteerija oma pahameelt. „Nüüd siis on vähemalt selge, miks teadusraha juurde nõudsite. Hariduseta „eksperdid“ kipuvadki teadlastest kallimad olema,“ leiab järgmine kommenteerija.