Sinine Äratus: Allakäiv liberalism ei suuda inimestele pakkuda tulevikuvisooni

Eesti,
- Updated
14449736_1456004104414186_8281312879210821292_n

EKRE noorteliikumine Sinine Äratus osales laupäeval Stockholmis toimunud iga-aastasel rahvuslaste konverentsil “Identitarian Ideas”, kus toimus muuhulgas ka kohtumine Iraani islamivastase filosoofi Jason Reza Jorjaniga.

Jorjani sõnul muudab tehnoloogiline areng lähitulevikus inimkonda ja viib liberaaldemokraatia hävinguni läänemaailmas. See tuleb Jorjani hinnangul asendada hierarhilise ja orgaanilise riigiga, kus inimeste identiteedi vaieldamatu alus on nende etniline kuuluvus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Samuti tutvus Sinise Äratuse delegatsioon Lõuna-Aafrika Vabariigi buuride aktivisti Dan Roodti kaudu sealsete valgete rahvuslastega, kelle hinnangul on alates apartheidi kukutamisest selle riigi Euroopa päritolu elanikkond viidud hävingu äärele.

Konverentsi läbiv teema oli liberalismi allakäik ja hukk, mida mainiti mitmes kõnes. “Enamik kõnelejaid jõudis konsensuseni, et liberaalne ideoloogia on surnud ja see ei suuda pakkuda tulevikuvisiooni,” kirjutas Sinine Äratus pressiteates.

“Me saime konverentsil hulgaliselt uusi tutvusi inimeste ja organisatsioonidega, kellega me jagame sarnast maailmavaadet,” kinnitas Ruuben Kaalep (fotol), üks Stockholmis viibinud Sinise Äratuse esindajaid. “Eurooplased, kes seisavad oma rahvuslike huvide eest, peavad seda tegema üheskoos. Nagu paljud rootslased mind veensid, ei tohi Eesti ealeski muutuda Rootsi-suguseks riigiks, kus võidutsevad liberaaldemokraatia, multikulturalism ja feminism. Me kuulume ühte idaeurooplastega, kes jaotavad inimkonda rahvusi mööda, mitte mingist veidrast võrdsuseideest lähtudes.”

Rootsi rahvuslaste mõttekoja Motpol korraldataval üritusel olid esindatud nii kohalikud rahvuskonservatiivid Rootsi Demokraatide parteist kui ka parempoolsed mõtlejad üle maailma.

BNS-UU

Seotud lood  Jason Reza Jorjani: Ühe iidse rahva uus ärkamine

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused