Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Sinine Äratus: sotsiaalministeeriumi plakatikampaania “#samapaljuinimene” lõhestab Eesti ühiskonda

20.01.2020
Ametnikke ei tohi lasta ministeeriumides mugavustsooni vajuda, vaid nad peavad valmis olema kasvõi lahingusse sööstma. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

EKRE noorteliikumine Sinine Äratus teatab, et sotsiaalministeeriumi plakatikampaania “#samapaljuinimene” on Eesti ühiskonda lõhestav, provokatiivne ja rahvuslust ning konservatiivseid vaateid alavääristav.

“Lihtne oleks küsida, kas me siis ei arva, et kõik on sama palju inimesed,” ütleb Sinise Äratuse juhatusse kuuluv Fedor Stomakhin. “Inimesed oleme kõik niikuinii. Aga tulevik ei ole nende päralt, kes on valmis üksnes inimeseks olemisega piirduma.”

Sinine Äratus on veendunud, et liigikuuluvuse rahvuskuuluvusest ettepoole seadmine on meeleavaldne ja põhjendamatu. Samuti leiab Sinine Äratus, et pole kohane osade plakatitega taotletav homoseksuaalsete suhete propageerimine.

Sinise Äratuse juhatus ootab EKRE ministritelt, et nad valitsuses jõuliselt tõstataks küsimuse selle ühiskonda lõhestava kampaania kohta, mille eest on vastutav sotsiaalministeerium.