Siret Kotka sõnad “meditsiinilisest meeleavaldusest” on keskerakondlik lollus

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Siret Kotka üritas valetamisega Tanel Kiigelt tähelepanu eemale juhtida.

PortoRollo koalitsiooni ja Kaja Kallase valitsuse valelikkus paistavad päevast päeva üha paremini silma ja taas andis sellele kinnitust Keskerakonna naispoliitik Siret Kotka.

Nimelt väitis Kotka neljapäevasel Riigieelarve kontrolli erikomisjoni algatatud olulise tähtsusega riikliku küsimuse “Olukord koroonaviiruse tõrjumisel” arutelul peetud kõnes, et laupäevane meeleavaldus olevat olnud “meditsiiniline”.

“Poliitilised jõud, kes teevad meeleavaldusi meditsiiniteemadel, külvates samal ajal hirme /…/ soovin tähelepanu pöörata ühe erakonna liidrite väljaütlemistele,” rääkis Kotka. Kuna kriitika all oli just tema koduerakonna koroonavõitluse eest vastutav terviseminister Tanel Kiik, siis leidis Kotka, et tähelepanu kõrvalejuhtimiseks tuleks rünnata reedetud partnereid, kes paraku pole neist erinevalt enam valitsuses ega vastutavad.

Tegelikult toimus laupäeval meeleavaldus vabaduse kaitseks. Nagu kirjutasid korraldajad: “Meeleavaldus korraldatakse selleks, et nõuda Covid-19 vastases võitluses austuse taastamist vaba ühiskonna aluseks olevate põhimõtete vastu /…/ saata seeläbi valitsusele selge sõnum, et vaba ühiskonna aluseks olevatest põhimõtetest taganemine ei ole väga suurele osale Eesti ühiskonnast vastuvõetav.”

Meeleavaldus polnud ka vaktsineerimise vastu, vaid vaidlustati just sundvaktsineerimist. Aga kotkakiljatuseks piisas ka valeinfost.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused