Siseministeerium ootab kandidaate parima vabatahtliku auhinnale

Eesti,
©Siseministeerium
Siseministeerium

Siseministeerium kutsub üles esitama kandidaate parima siseturvalisuse vabatahtliku ja nende toetaja auhinnale.

„Vabatahtlikud päästjad, merepäästjad ja abipolitseinikud on oma kogukonna turvalisuse eestkõnelejad. Nad on inimesed, kes aitavad Eestis turvalisust luua ja hoida,“ ütles siseminister Mart Helme. Tema sõnul väärivad samamoodi esiletõstmist vabatahtlike toetajad, kes on andnud vabatahtlikele kasutamiseks ruume ja tehnikat, aidanud läbi viia õppusi ning panustanud vabatahtlike töösse muul moel, olgu siis rahaliselt või isikliku ajaga, edastas ministeerium.

Kandidaate saavad esitada kõik Eesti inimesed ja organisatsioonid hiljemalt 27. jaanuariks.

Siseministeerium ootab ettepanekuid neljas kategoorias, need on aasta vabatahtlik päästekomando või reservpäästerühm, aasta vabatahtlik merepäästeühing, aasta abipolitseinike rühm ning aasta siseturvalisuse vabatahtlike toetaja.

Möödunud aastal osutus parimaks vabatahtlikuks päästekomandoks Leisi vabatahtlik päästekomando Saaremaal ja parimaks vabatahtlikuks merepäästeühinguks nimetati MTÜ Salmistu Paadimees. Aasta abipolitseinike rühma aunimetuse sai mullu politsei- ja piirivalveameti Põhja prefektuuri Kesklinna politseijaoskonna abipolitseinike rühm.

Auhinnatud vabatahtlikud ja nende toetajad tehakse teatavaks 25. veebruaril.

Eestis on üle 500 vabatahtliku merepäästja, üle 1000 abipolitseiniku ja ligi 2000 vabatahtlikku päästjat.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused