Siseminister Mart Helme asetas nurgakivi ajaloolisele Lilleküla komando uuele hoonele

Eesti,
- Updated
©Siseministeerium
Nurgakivi panek.

Teisipäeval toimunud tseremoonial asetati nurgakivi kogu Eesti ühe intensiivsema koormusega päästekomando hoonele, kus säilitatakse ajalooline 1932. aastal valminud funktsionalistlikus stiilis komandohoone, mis ühendatakse kaasaegse juurdeehitisega.

“See millega Päästeamet tegeleb, on inimelude päästmine, ning selleks me siin oleme, et see sujuks päästjatel võimalikult hästi ja väheste ohvritega,” sõnas minister Mart Helme.

Siseminister lisas, et paigalseis tähendab tagasiminekut, sellepärast on oluline, et jätkatakse kõikide initsiatiividega, mis Siseministeeriumi haldusalas käimas on, nagu vähekindlustatud perede kodude järeleaitamisega “500 kodu tuleohutuks” projekti näol, seadusandluse täiendamisega nagu vingugaasianduri kohustuslikuks muutmine ja päästjate töötingimuste kaasajastamine üle Eesti.

Lilleküla komando on väga olulise reageerimispiirkonnaga komando Tallinnas, mille vastutusalas on Haabersti, kesklinn, Kristiine, Mustamäe ja Põhja-Tallinn. Komandohoone valmib 2020. aasta III kvartalis.

Kommentaarid

One commentOn Siseminister Mart Helme asetas nurgakivi ajaloolisele Lilleküla komando uuele hoonele

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused