Siseminister Mart Helme: Eesti migrantide jagamisega kaasa ei lähe

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Siseminister Mart Helme lubab hoolitseda oma rahva, mitte võõraste eest.

Kui Saksamaa lubas, et võtab Kreekast vastu lapspõgenikke, siis siseminister Mart Helme teatas telekanalile TV3, et Eesti on täiesti teistsugusel seisukohal.

“Eesti valitsuses on selge konsensulik põhimõte, et meie migrantide sundjagamisega kaasa ei lähe, me pole Kreeka põgenike vastuvõtmist isegi mitte arutanud ja ma arvan, et me ka ei aruta seda,” lausus siseminister TV3-le, lisades, et Eesti teeb oma otsuseid suveräänselt ning Saksamaast sõltumatult.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mart Helme sõnul ei suuda Eesti sageli isegi oma laste eest hoolt kanda, sealhulgas nende eest, kes elavad üksiku vanema või vanavanematega, on puudega või raskesti haiged. “Eesti valitsuse kohuseks on seista selle eest, et meie omad lapsed oleks terved ja hooldatud ning ei peaks kannatama, vaesust, puudust ja viletsust!”

Minister sõnas, et Eesti riik ei suuda 7-miljardilise inimkonna kannatusi leevendada ning peab katsuma ennekõike oma rahvaga hakkama saada.

Mart Helme seisukohad leidsid toetust ka vaatajaküsimuse vastustest, kus tervelt 91 protsenti vastanutest ei soovinud Kreekast pärit migrante Eestis võõrustada.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused