Siseminister Mart Helme: Eesti migrantide jagamisega kaasa ei lähe

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Siseminister Mart Helme lubab hoolitseda oma rahva, mitte võõraste eest.

Kui Saksamaa lubas, et võtab Kreekast vastu lapspõgenikke, siis siseminister Mart Helme teatas telekanalile TV3, et Eesti on täiesti teistsugusel seisukohal.

“Eesti valitsuses on selge konsensulik põhimõte, et meie migrantide sundjagamisega kaasa ei lähe, me pole Kreeka põgenike vastuvõtmist isegi mitte arutanud ja ma arvan, et me ka ei aruta seda,” lausus siseminister TV3-le, lisades, et Eesti teeb oma otsuseid suveräänselt ning Saksamaast sõltumatult.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mart Helme sõnul ei suuda Eesti sageli isegi oma laste eest hoolt kanda, sealhulgas nende eest, kes elavad üksiku vanema või vanavanematega, on puudega või raskesti haiged. “Eesti valitsuse kohuseks on seista selle eest, et meie omad lapsed oleks terved ja hooldatud ning ei peaks kannatama, vaesust, puudust ja viletsust!”

Minister sõnas, et Eesti riik ei suuda 7-miljardilise inimkonna kannatusi leevendada ning peab katsuma ennekõike oma rahvaga hakkama saada.

Mart Helme seisukohad leidsid toetust ka vaatajaküsimuse vastustest, kus tervelt 91 protsenti vastanutest ei soovinud Kreekast pärit migrante Eestis võõrustada.

4 commentsOn Siseminister Mart Helme: Eesti migrantide jagamisega kaasa ei lähe

 • Avatar

  Mitte võtmisest on vähe – tuleb astuda ka samme, et lahti saada migratsiooni pumpade poolt siia juba toodud vallutajaid.
  Pumbad nagu bolt&wolt ja need nii nimetatud haridusasutused kus eestlased varsti haridust ei saa kuna seal õpetatakse võõrkeeles.

 • Avatar

  Kui Soome ja teised riigid võtavad siis pole eesti mittevõtmisel mingit tähtsust,kui soovivad tulevad siia ikka.Ei saa aru selle röömlemise mõttest?

 • Avatar

  Väga õige suhtumine meie siseministri hr. Mart Helme poolt. Me ei saa ega suudagi ka kõige parema tahtmise korral leevendada 7 miljardi inimese kannatusi. Oma kodu ja oma kodumaal – Eestis sündinud lapsed on tähtsad. Ma ei mõista pr.Lilian Lumi soove ja tahtmisi. Mis mõttes? keda?`mida? Kui väga soovid, siis ikka saad kellegi ju meie lastekodudest lapsendada või lihtsalt võta omale üks asotsiaalne pere ja päästa ning aita sealt laps(ed) normaalse tuleviku poole. Saad aga ka Aafrikasse kohapeale iga kuu teha annetuse konkreetsele lapsele näit. õpikute, raamatute, vihikute ostmiseks nagu Elina Reinold teeb. Edu sulle selleks!

 • Avatar

  “Saksamaa lubas, et võtab Kreekast vastu lapspõgenikke…”
  Nojah habemikud on saksa korrumeerunud valitsuskliki arvates lapsed, oleme juba ammu täheldanud.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused