Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Eesti on Lääne-Euroopaga ühte klubisse astunud: väidetavalt vägistas elamisloaga pagulane Tallinnas noore naise

25.08.2020
Võõrastest kultuuridest tulnud meestel tuleb see sõnum endale kohe pähe taguda. Pilt on illustratiivne.
© Scanpix

Politsei uurib kuritegu, kus aafriklane vägistas tänavu juulis Tallinnas abitus seisundis noore naise, kirjutab Eesti Ekspress.

Mees on uute kuritegude ja põgenemise vältimiseks võetud Harju maakohtu poolt vahi alla. Ebaseaduslikult Venemaa kaudu Eestisse jõudnud mustanahaline taotles varjupaika ja on siin elamisloaga. Varem on ta meedias kaevanud, et Eestis suhtutakse pagulastesse halvasti.

Tegu pole siiski esimese korraga, mil migrandid Eestis vägistavad. Kahe aasta eest augustis kirjutas Postimees:

“Põhja prefektuuri seksuaalkuritegude grupi uurijad pidasid aprillis kinni 35-aastase Iraagi kodaniku, keda kahtlustati 23-aastase Soome kodanikust naise vägistamises Tallinnas. Reedesel eelistungil tegi prokurör kohtule taotluse minna üldmenetluse pealt üle kokkuleppemenetlusele, mille kohus ka kinnitas. Süüdistatavale mõisteti kaks aastat ja kuus kuud vangistust, millest tuleb šokivangistusena kohe ära kanda viis kuud.”

Kommenteerib Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison: “Mul on hea meel, et Eesti Ekspressi ajakirjanik Vahter seda juhtumit kajastab. Seega pole me veel Saksamaa, kus selliseid kuritegusid varjatakse.

Migrantide puhul on kõrge julgeolekuoht, millest ei saa kõrvale vaadata. Tõestust sellele faktile on küllaga. Liberaalsed äärmuslased väidavad kohe, et aga Eestis on ju niigi palju perevägivalda ja naistevastaseid kuritegusid. Paraku ei taha või ei suudagi nad intellektuaalselt tunnistada, et migrantide puhul Lähis-Idast või Aafrikast kaasneb kõrgem oht meie naistele (lisaks olemasolevatele probleemidele saame uued probleemid). Seega mida vähem migrante, seda turvalisem.”

Loe ka Eestisse on jõudnud nii migrantidest vägistajad kui ka neile määratavad sümboolselt “tutistavad” karistused