Eesti on Lääne-Euroopaga ühte klubisse astunud: väidetavalt vägistas elamisloaga pagulane Tallinnas noore naise

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Võõrastest kultuuridest tulnud meestel tuleb see sõnum endale kohe pähe taguda. Pilt on illustratiivne.

Politsei uurib kuritegu, kus aafriklane vägistas tänavu juulis Tallinnas abitus seisundis noore naise, kirjutab Eesti Ekspress.

Mees on uute kuritegude ja põgenemise vältimiseks võetud Harju maakohtu poolt vahi alla. Ebaseaduslikult Venemaa kaudu Eestisse jõudnud mustanahaline taotles varjupaika ja on siin elamisloaga. Varem on ta meedias kaevanud, et Eestis suhtutakse pagulastesse halvasti.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tegu pole siiski esimese korraga, mil migrandid Eestis vägistavad. Kahe aasta eest augustis kirjutas Postimees:

“Põhja prefektuuri seksuaalkuritegude grupi uurijad pidasid aprillis kinni 35-aastase Iraagi kodaniku, keda kahtlustati 23-aastase Soome kodanikust naise vägistamises Tallinnas. Reedesel eelistungil tegi prokurör kohtule taotluse minna üldmenetluse pealt üle kokkuleppemenetlusele, mille kohus ka kinnitas. Süüdistatavale mõisteti kaks aastat ja kuus kuud vangistust, millest tuleb šokivangistusena kohe ära kanda viis kuud.”

Kommenteerib Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison: “Mul on hea meel, et Eesti Ekspressi ajakirjanik Vahter seda juhtumit kajastab. Seega pole me veel Saksamaa, kus selliseid kuritegusid varjatakse.

Migrantide puhul on kõrge julgeolekuoht, millest ei saa kõrvale vaadata. Tõestust sellele faktile on küllaga. Liberaalsed äärmuslased väidavad kohe, et aga Eestis on ju niigi palju perevägivalda ja naistevastaseid kuritegusid. Paraku ei taha või ei suudagi nad intellektuaalselt tunnistada, et migrantide puhul Lähis-Idast või Aafrikast kaasneb kõrgem oht meie naistele (lisaks olemasolevatele probleemidele saame uued probleemid). Seega mida vähem migrante, seda turvalisem.”

Loe ka Eestisse on jõudnud nii migrantidest vägistajad kui ka neile määratavad sümboolselt “tutistavad” karistused

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused