Siseminister Mart Helme osales oma haldusala töötajatele pühendatud tammede istutamisel

Rubriik Eesti On
©Siseministeerium
Tammeistutajad.

Pärnu sisejulgeoleku uue ühishooone juurde Tammsaare pst tammealleele istutati täna 23 uut tammepuud. Tammed on pühendatud kõigile tublidele Päästeameti, Politsei- ja Piirivalveameti, Häirekeskuse ning Ohvriabi töötajatele.

Siseminister Mart Helme sõnul sümboliseerivad täna istutatud tammed hästi sisejulgeoleku ühishoones tööle hakkavate ametite tööd. „Tegemist on väärikat ametit kandvate päästjate, politseinike, häirekeskuse ning ohvriabi töötajatega, kes annavad iga päev panuse meie turvatunde tagamisse,“ märkis siseminister.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„On hea meel tõdeda, et siseturvalisuse asutuste töökeskkond muutub üha kaasaegsemaks, kuluefektiivsemaks ja keskkonnasõbralikumaks, mis muudab majas tööle hakkavate inimeste töötingimused teenistusvajadustele paremini sobivaks,“ rääkis Helme.

Siseministri sõnul on vajalik siseturvalisuse hoonetesse investeerida ka järgnevatel aastatel, et jätkata siseturvalisuse töötajate töötingimuste parandamist üle Eesti.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused