Siseminister Mart Helme soovib avariisse sattunud päästjatele kiiret paranemist

Eesti,
- Updated
©Siseministeerium
Mart Helme suvisel kohtumisel päästjatega.

Siseminister Mart Helme soovib täna hommikul liiklusavarii väljakutsele appi läinud ja ise libeduse tõttu teelt välja sõitnud Rakvere päästekomando põhiauto meeskonnale kiiret paranemist.

„Täna Rakvere lähistel väljakutsele reageerinud päästeauto sattus libeda tee tõttu avariisse. See näitab, et päästjad, kes ennastsalgavalt väljakutsele reageerivad ja liiklusavariisse sattunutele appi tõttavad, ei ole ka ise vaatamata heale tehnikale äärmuslikes oludes õnnetuse eest kaitstud. Soovin avariisse sattunud päästjatele kiiret paranemist,“ ütles siseminister pressiesindaja teatel.

Ühtlasi plaanivad Helme ja päästeameti peadirektori asetäitja Andreas Anvelt külastada õnnetuse tagajärjel Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse (PERH) viidud päästjaid. Avariis said viga kõik neli kabiinis olnud päästjat ning kaks neist toimetati PERH-i ja kaks Rakvere Haiglasse.

Väljakutsele reageerinud päästeauto sõitis libeduse tõttu teelt välja ja rullus üle katuse teisipäeva hommikul kell 5.34, sõites Rakvere-Haljala maantee kolmandal kilomeetril Tõrremäe külas toimunud liiklusavarii kohale. (BNS)

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused