Siseminister Mart Helme tunnustas teenistujaid ja koostööpartnereid

Eesti,
Siseminister Mart Helme.

Reedel andsid siseminister Mart Helme, rahvastikuminister Riina Solman ja kantsler Lauri Lugna Eesti Vabariigi aastapäeva eel 102 siseministeeriumi teenistujale ja koostööpartnerile üle teenetemärgid ning tänukirjad. Samuti autasustati rahvusvahelisel tsiviilmissioonil Eestit esindanud eksperti.

Siseminister Mart Helme ütles, et siseturvalisuse ekspertide deviisiks on kaitsta ja teenida Eesti riiki. „Need inimesed on esimeseks kaitseliiniks, kes võitlevad kurjategijatega, õnnetustega ning vajaduse korral ka vaenlastega. Oma kodumaad teenida on privileeg. Tänu teie ja teie eelkäijate panusele saame järjekordselt tähistada Eesti Vabariigi sünnipäeva,“ ütles Helme oma kõnes.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ministeeriumi kuldteenetemärke ja hõbeteenetemärke antakse oluliste ja vääriliste teenete ning tulemusrikka koostöö eest.

Kuldteenetemärgi pälvis Sihtasutuse Kodanikuühiskonna Sihtkapitali juhataja Agu Laius kodanikuühiskonna arendamise ja sihtasutuse tulemusliku juhtimise eest.

Hõbeteenetemärgi said Päästeameti peadirektor Kuno Tammearu suure panuse eest Eesti turvalisemaks muutmisel ja Päästeameti eesmärkide saavutamisel, Siseministeeriumi varahaldusosakonna nõunik Raiko Reimann kohusetundliku teenistuse ja silmapaistvate teenete eest, EELK Diakoonia ja Ühiskonnatöö SA juhataja Avo Üprus pikaajalise töö eest kodanikuühiskonna arendamisel ning Siseministeeriumi rahvastiku toimingute osakonnajuhataja asetäitja Terje Maurer vastutusrikaste projektide tulemusliku juhtimise eest.

Siseminister andis üle ka missioonimedali rahvusvahelisel tsiviilmissioonil Eestit esindanud eksperdile. Medali pälvis Janek Laaneväli, kes osales aastatel 2015–2017 NATO väljaõppemissioonil Afganistanis.

Siseministeerium tunnustab traditsiooniliselt teenistujaid ja koostööpartnereid Eesti Vabariigi aastapäeva eel.

Siseminister Mart Helme osales täna ka Politsei- ja Piirivalveameti aktusel ning Sisekaitseakadeemia pidulikul rivistusel, mis tähistasid samuti saabuvat Eesti Vabariigi aastapäeva ning mõlemal üritusel tervitas minister osalejaid kõnega ning andis teenistujatele üle tänukirjad ja tunnustused.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused