Sots Läänemets alustagu abielureferendumi osaliste kulutuste uurimist Tarmo Jüristost

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Sots Lauri Läänemetsa avaldus on selge ideoloogiline rünnak. Pilt on illustratiivne.

Kui miski vajab rahastamise osas selgust, siis peaks see kehtima kõigile, mitte ainult sotside oponentidele.

Põhiseaduskomisjoni aseesimehe Lauri Läänemetsa hinnangul peaksid abielureferendumi arutelus aktiivselt osalevate organisatsioonide rahastajad ja ühenduste tehtavad kulutused olema avalikud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Muidugi vihjab sots ennekõike sihtasutusele Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK), kuid hoopis suuremat huvi peaks hetkel äratama Praxise eksjuhi Tarmo Jüristo algatus ehk sihtasutus Liberaalne Kodanik (SALK).

SAPTK on tegutsenud pikki aastaid ja kuigi tema rahastust on alati püütud mingite salapäraste jõududega siduda, pole keegi midagi ebaseaduslikku täheldanud. Küll aga on kahtlusi, et Jüristo organisatsioon SALK on loodud just selleks, et maandada sinna abielureferendumi takistajate rahasid.

Läänemets on põhiseaduskomisjoni aseesimees, selle esimeheks aga on Anti Poolamets. Seega, kui komisjon kavatseb vastavaid rahastusi ja kulutusi uurida, siis on see suurem ühisprojekt kõigi suhtes, mitte sotsist aseesimehe soolo SAPTK vastu.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused