Sotsiaaldemokraadid on pankadele võlgu sadu tuhandeid eurosid

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Sotsid Riigikogu istungite saalis.

Riigikogulaste laenukoormuse edetabelis troonivad sotsiaaldemokraadid, kellest Ivari Padaril ulatub võlg 762 719, Riina Sikkutil 519 412 ja Indrek Saarel 502 647 euroni.

Esikümnesse kuuluvad sotsidest veel Kalvi Kõva, Helmen Kütt, Lauri Läänemets ja Jevgeni Ossinovski.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Lisaks leiab sealt reformierakondlase Heiki Kranichi 385 000 eurose võlaga, isamaalase Priit Sibula 308 000 eurose võlaga ja reformierakondlase Andres Sutt’i 272 000 eurose võlaga.

Tegelikult moodustab ka Heiki Kranichi laen mitme ärivõla käenduse.

Samas ei ole sotsidel siiski kogu summa ulatuses tegu ainult erakonna laenuga, vaid näiteks Padaril on erakonna laenu kõrval ka 423 000 eurone laenuleping, mis tekkis suuresti just eelmise aasta jooksul.

Üks asi on see, et sotsid on harjunud võõra rahaga majandama, kuid osaliselt on tegemist ka sellega, et ühiselt käendatakse erakonna ärilaenu, mille jääk oli mai alguse seisuga 154 000 eurot. Lõplikult tuleb see tagasi maksta järgmise aasta juuliks. Kui seda ei tehta, pole välistatud, et sotside parteiga on asjad ühel pool.

Allikas: Õhtuleht

5 commentsOn Sotsiaaldemokraadid on pankadele võlgu sadu tuhandeid eurosid

 • Avatar

  Mis toimub? Kas riik ja rahvas on pandud karandiks?

 • Avatar

  Tohoh, kas noor ja vana oss pole enam kaua Vene tänava saatkonnas jutul käinud? Või on vene rahakraanid osside jaoks kinni keeratud!?
  Vana oss ostis ju vene rahade eest sotside partei odavpakkumiselt üles aastate eest. Noor ossu paraku keeras vanamehe rahapaigutuse pekki!? Ja parem ongi!!! Võõrameelsete/võõrakeelsete, eestlaste vastaste ettevõtmistega võikski kõik õhtale minna!!! Sama seis võiks tabada ka keskparteid, e200 ning reforme ( reform oma veb fondi raha väljavõtmisega on kindlalt vene jõuametite lõa otsas)!

 • Avatar

  Kirjatüki viimane lause meeldib mulle iseäranis. No kas siis ei ole kaunis lugeda: “… Kui seda ei tehta, pole välistatud, et SOTSIDE PARTEIGA ON ASJAD ÜHEL POOL.” !? Mul kohe hää meel, sest meie oleme kindlasti teisel pool. 🙂 🙂 🙂 🙂

  • Avatar

   Ega see paha küll ei oleks kui lõppude-lõppuks sotskommude pande künkalt jäädavalt kaoks. Siiani pole iseseisvuse saavutamise momendist see bandiitide kamp kordagi künkalt puudunud, kui saksa okupatsioon välja arvata, vaikselt ja varjus on siiani kohal oldud. Nende kadu on võimatu, sest käpardeid ja kaebajaid leidub alati. Kõik need küüditamised ja mõrtsukatest moodustatud hävituspataljonid seanahka ei vedanud! Jäeti alles selline mass kes neid lõpmatuseni valib, sest muidu võidakse nende säilimise põhjused ka välja urgitseda! Päris ,,puhast vuuki” poliitikas teha on võimatu. Ikka on olemas mingi osa olles võimalikult märkamatu, kuni tuleb nende aeg ja midagi äärmiselt halba sotskommude minevikust uue valguse paistel nähtavale. toob…Seega hirm paneb neid pidevalt valvel olema ja igal võimalusel vaenu õhutama…

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused