Sotsiaalministeerium kutsub üles heatahtlikkusele skandaalse vähemusaktivisti plakatiga

Eesti,
- Updated
©UU
Heatahtlikkuskampaania nägu Keio Soomelt kristlaste arvamusest küll ei hoolinud, kui sellise mõnitava kaardi saatis.

Sotsiaalmeedias on tähelepanu äratanud sotsiaaministeeriumi uus kampaania, kus heatahtlikkust tahetakse saavutada selliste tegelaste abiga, kes on ühiskonnas niigi lõhesid tekitanud.

Sotsiaalministeerium kutsub oma kodulehel uuel aastal üles heatahtlikkusele kõigi inimeste suhtes, et igaüks saaks tunda end turvaliselt ja osaleda ühiskonnaelus. 6. jaanuarist 16. veebruarini kestev kampaania „Kõik on erinevad, kuid sama palju inimesed“ toob tähelepanu keskmesse lood koolikiusamisest, võõrtööjõust, rahvusvähemustest, puudega inimestest ja usulistest veendumustest. Oma näo on kampaaniale andnud ka räppar Gameboy Tetris, laulja ja näitleja Sandra Ashilevi, flöödimängija Maarja Haamer ning dirigent Keio Soomelt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Millegipärast kuulub teise nahavärvi, nägemispuude jmt juurde komplekti ka homoseksuaalne käitumine. Möönan, et viimatinimetatud inimesed võivad saada ebaõiglase ja ebainimliku kohtlemise osaliseks pelgalt oma kalduvuse pärast. Mõistan selle üheselt hukka,” kirjutab sotsiaalmeedias Illimar Toomelt. “Teisalt vaatab mulle ühelt kampaania plakatilt vastu homoaktivist, kes hiljuti tervitas oma oponente amelevaid mehi kujutava jõulukaardiga. Plakatil olev väide “Teiste elu ei muutu sellest, milline ma olen” kehtib üksnes juhul, kui ütlejal puudub igasugune kontakt teiste inimestega. Kui ma olen agressiivne, ülbe, teiste arvamuste ja tunnetega mitte arvestav, nõuan endale teiste inimeste arvel eriõigusi, siis muutub teiste inimeste elu minu võrra halvemaks. Ning vastupidi. Kui inimese avalik kuvand kisendab: “Teiste inimeste elu – see tähendab: nende hoiakud ja arvamused, mõtted ja tundedki – peavad muutuma selle pärast, milline ma olen!”, siis ei ole vastupidine sõnum, olgugi esitatud kasvõi meetritekõrgusel tänavaplakatil, lihtsalt veenev.”

“Sotsiaalministeerium on leidnud taas uue võimaluse maksumaksjate raha tuulde loopimiseks, tuues tänavatele suured postrid homoaktivist Keio Soomeltist, justkui oleks tegu mingi eeskujuliku kangelasega. Miks peab riik sellise asjaga tegelema? Ja miks peab sellise asjaga tegelema valitsus, mille kolmest osapoolest kaks nimetavad end konservatiivseks? Kui väidetakse, et tegu on vaid sotsiaalministeeriumi vastutusvaldkonnaga, kuhu teised valitsuse liikmed ärgu sekkugu, siis võiksid siseminister ja rahvastikuminister korraldada vastuseks kolm korda suurema eelarvega tänavakampaania pereväärtuste esiletõstmiseks ja sündimata laste eluõiguse kaitsmiseks. Andke aga minna, Mart Helme ja Riina Solman!” lisab Varro Vooglaid.

Homoaktivist Keio Soomelt on tõestanud, et tema küll kaitsmist ei vaja – ta on koos oma agendaga just ründav pool, sealhulgas ka LGBTI filmifestivali Festheart raames. Sotsiaalministeerium aga võiks kampaaniates hoiduda inimestest, kelle esiletõstmine annab üritusele nagunii tagasilöögi.

7 commentsOn Sotsiaalministeerium kutsub üles heatahtlikkusele skandaalse vähemusaktivisti plakatiga

 • Avatar

  “Tesite elu ei muutu sellest, milline ma olen”. Vaatame siis asja lähemalt. Läänes on ammu homomaffial ja kogu LGBTQ seltskonnal eriprivileegid. Kunagi räägiti ingliskeeli sellest nö “slippery slope” ilmingust seoses homoabielude seadustamisega, et annad sõrme võtavad käe. Nüüd on tulemus käes, juba normaliseeritakse pedofiiliat, peetakse normaalseks ja propageeritakse alaealiste ja laste soovahetust. Ärgem unustagem kristlasest pagarit, kelle homomaffia korduvalt kohtusse kaebas, kuna mees usuliste veendumuste tõttu ei olnud nõus homoabielu kooki küpsetama. Lõpuks mõisteti ta küll õigeks aga teda ahistasid vasakaktivistid ja muud homoaktivistid, tema elu muutus küll. (Muidugi homod võiksid sama nalja mõne moslemipagari juures proovida). Sarnaseid lugusid on küll ja veel. Näiteks kanada transvaimuhaige jessica yaniv, kes soovis naistele mõeldud kubemepiirkonna vahatamist (olles ise seejuures “naiseks” lõikamata) ning kui keelduti lohistas ta salongiomanikud kohtusse. Seega see loosung on üdini vale millega lokilamba sotsmin lagedale tuli. Marksism ja homopropaganda vohab kõigest väest ning neile on kõik lubatud.
  Osade haigete inimeste jaoks, nagu seda on Geio soomet, on see mida ja kellega nad magamistoas teevad nende identiteet, sest muud neil maailmale pakkuda pole.

 • Avatar

  Las Soiunen soiub. Talle meeldivad islam ja homod. Aga tal nii palju aru peas pole, et isalm lihtsalt kustutab (pehmelt öeldes) homod ära. Kui mõistust jagati, siis polnud teda kodus.

 • Avatar
  Leo Viller

  Järgmisena võiksid igasugused soigunenid ja nendetaolised oma kaitse alla võtta sarimõrvarid või siis vähemalt sarivargad. Ikkagi nagu vähemused kes oma tegevusega puudutavad suhteliselt väikest osa normaalsest elanikkonnast

 • Avatar

  Vähemuste diktatuur – asjad on VÄGA nutused – kas meid ootab sama tulevik?
  https://www.youtube.com/watch?v=ToDsfkwvikw

 • Avatar
  Tõstame ideaalid ausse

  Võiks tõesti rääkida indiviidist ja sellest, mida ülevat ta on teinud, mitte seda, et ta on mingi seksuaal.
  Paraku ei saa paljud aru, et nad levitavad arutu lolli karjana kultuuri marksismi…

 • Avatar
  fantastilne

  Lühiiseloomustus – auto remontimine läbi summuti…

 • Avatar

  Ma olen ise homo ja on tõtt-öelda vastik näha seda propagandat, mis toimub. Las me olla omaette, enamik homodest on nagunii lihtsad tavalised inimesed, kellest ei võiks seda arvatagi. Sest see on ainult ÜKS inimese omadus. Selline lähenemine sotsiaalministeeriumi poolt tekitab ainult vastasseisu ja vastikust. Homode seas on kahjuks palju sellist kontingenti, kellel on ülisuur tähelepanuvajadus, kes on suured lobamokad jne.

  Niiet jah, kahjuks kannatavad ka paljud “lihtsad homod” selle propaganda pärast, seda tähelepanu pole vaja… Paralleeli võiks tuua nt sellega, kuidas paljud juudidki pole Iisraeli zionistliku poliitikaga rahul. Ajuvaba. Aga ajupesu selleni viibki.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused