Sotsid nõuavad “vihareferendumi” ärajätmist – ärgu olgu siis rahva otsustusõiguse peale nii hullusti raevus

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Interrindelased kardavad rahvahääletust.

Taas saab tõestust see, et marksistid kardavad paaniliselt demokraatiat ja ennekõike rahva arvamuse avalikku uurimist.

Sotsiaaldemokraadid edastasid teisipäevasel kohtumisel peaminister Jüri Ratasele sõnumi, et valitsus peab loobuma referendumist abielu üle, vastasel korral algatavad nad valitsuse umbusaldamise.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Mart ja Martin Helme viimaste ülesastumiste valguses on päevselge, et EKRE muudab järgmisse sügisesse kavandatud rahvahääletuse vihareferendumiks, kus valimatult rünnatakse ja solvatakse Eesti inimesi,“ ütles Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Indrek Saar pressiesindaja teatel.

Tegelikult ei karda sotsid mitte mingeid rünnakuid, vaid teadasaamist, et rahvas on mehe-naise abielu ainuõigena seadusesse kirjutamise poolt – ise nad on selgelt ainsa loomuliku ja eluandva suhte vastu, nagu teatasid nende noorte poolt korraldatud miitingu lesbitüdrukud.

Kui sotse kuulata, siis ei saaks üldse referendumeid korraldada, sest kui küsimuse all on põhimõtted, kasvavad pinged alati. Neist tuleb üle saada, mitte valida keelamise teed.

Brexiti referendum ajas mäletatavasti Suurbritannia ühiskonna täiesti lõhki, pinged lakke ja isegi pereliikmed tülli. Kas see tulnuks siis ära jätta? Kardetavasti tulnuks pinged veelgi hullemad.

Tundub, et ennast geide kaitsjaks kuulutanud sotsid kardavad referendumi tulemusi sedavõrd, et on võtnud suuna selle ärajätmisele iga hinna eest.

Saare sõnul lasub vastutus kurjuse pealetungi ees kogu valitsusel ja ennekõike Jüri Ratasel, kes kutsus EKRE valitsusse ja nõustus koalitsioonilepingus referendumi läbiviimisega.

Indrek Saarest on saanud prohvet, kes kuulutab, kes on Kurjus ja kes mitte. See on Eesti poliitikas tipptase – sotsiaaldemokraadid võtsid endale õiguse nimetada üht ühiskonna osa Kurjuseks. Meenutaks ehk Saare enda kurjust Vana Baskini teatrile noa selga löömisel…

Järsku peitubki kurjus hoopis sotside ridades? Nende ridades peitus staažikas parteilane, keda politsei kahtlustab 15-aastaselt vaimse puudega poisilt seksi ostmises. Kas selliseid kurjad inimesed ei kogune sotsidesse teatud põhjusega?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused