Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Sotsid nõuavad “vihareferendumi” ärajätmist – ärgu olgu siis rahva otsustusõiguse peale nii hullusti raevus

21.10.2020
Interrindelased kardavad rahvahääletust.
© Uued Uudised

Taas saab tõestust see, et marksistid kardavad paaniliselt demokraatiat ja ennekõike rahva arvamuse avalikku uurimist.

Sotsiaaldemokraadid edastasid teisipäevasel kohtumisel peaminister Jüri Ratasele sõnumi, et valitsus peab loobuma referendumist abielu üle, vastasel korral algatavad nad valitsuse umbusaldamise.

„Mart ja Martin Helme viimaste ülesastumiste valguses on päevselge, et EKRE muudab järgmisse sügisesse kavandatud rahvahääletuse vihareferendumiks, kus valimatult rünnatakse ja solvatakse Eesti inimesi,“ ütles Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Indrek Saar pressiesindaja teatel.

Tegelikult ei karda sotsid mitte mingeid rünnakuid, vaid teadasaamist, et rahvas on mehe-naise abielu ainuõigena seadusesse kirjutamise poolt – ise nad on selgelt ainsa loomuliku ja eluandva suhte vastu, nagu teatasid nende noorte poolt korraldatud miitingu lesbitüdrukud.

Kui sotse kuulata, siis ei saaks üldse referendumeid korraldada, sest kui küsimuse all on põhimõtted, kasvavad pinged alati. Neist tuleb üle saada, mitte valida keelamise teed.

Brexiti referendum ajas mäletatavasti Suurbritannia ühiskonna täiesti lõhki, pinged lakke ja isegi pereliikmed tülli. Kas see tulnuks siis ära jätta? Kardetavasti tulnuks pinged veelgi hullemad.

Tundub, et ennast geide kaitsjaks kuulutanud sotsid kardavad referendumi tulemusi sedavõrd, et on võtnud suuna selle ärajätmisele iga hinna eest.

Saare sõnul lasub vastutus kurjuse pealetungi ees kogu valitsusel ja ennekõike Jüri Ratasel, kes kutsus EKRE valitsusse ja nõustus koalitsioonilepingus referendumi läbiviimisega.

Indrek Saarest on saanud prohvet, kes kuulutab, kes on Kurjus ja kes mitte. See on Eesti poliitikas tipptase – sotsiaaldemokraadid võtsid endale õiguse nimetada üht ühiskonna osa Kurjuseks. Meenutaks ehk Saare enda kurjust Vana Baskini teatrile noa selga löömisel…

Järsku peitubki kurjus hoopis sotside ridades? Nende ridades peitus staažikas parteilane, keda politsei kahtlustab 15-aastaselt vaimse puudega poisilt seksi ostmises. Kas selliseid kurjad inimesed ei kogune sotsidesse teatud põhjusega?