Sotsid said Oktoobrirevolutsiooni aastapäevaks kingituse – otse näkku valetava Raimond Kaljulaidi enda

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Raimond Kaljulaid Mart Haberi ja Taivo Pilleri korraldatud üritusel.

Kuigi nooremad põlvkonnad vist ei tea, et nõukaajal oli 7. november suur riigipüha ehk Suureks Sotsialistlikuks Oktoobrirevolutsiooniks nimetatud kommunistliku riigipöörde aastapäev, näib Raimond Kaljulaid seda teadvat, sest just sel päeval ühines ta siinsete marksist-leninlastega ehk sotsidega.

Riigikogu liige Raimond Kaljulaid teatas neljapäeval, et astub Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda ning täitis samas ka erakonda astumise avalduse. Samas tegi ta ka musta huumorit, et (aastaid valitsuses olnud – toim.) SDE saavat kõige paremini vaba ja jõuka Eesti ülesehitamisega hakkama, ning valetas siis mõnuga edasi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kaljulaidi valetamist tõestavad kaks lauset ERR-i uudistest: “Kaljulaid ütles pressikonverentsil, et on vaadanud ringi, kohtunud paljude erakondade esindajatega ja jõudis veendumusele, et SDE saab kõige paremini vaba ja jõuka Eesti ülesehitamisega hakkama” ja samas: “See on maailmavaateline otsus ja Eestis ei ole erakonda, millega mul oleks suurem maailmavaateline ühisosa, kui on seda Sotsiaaldemokraatlik Erakond. Mingeid läbirääkimisi või kõnelusi ühegi teise erakonnaga ma ei pidanud,” ütles Kaljulaid.

Seega siis kohtus Kaljulaid oma sõnutsi paljude erakondade esindajatega, kuid mingeid kõnelusi nendega ei pidanud. Vaikisid kõik koos? Või siis rääkisid ilmast?

Postimees aga kirjutas 12. oktoobril “Parlamendisaadik Raimond Kaljulaid peab uue kodupartei leidmiseks kõnelusi nii sotsiaaldemokraatide kui ka Reformierakonnaga.” Millal Kaljulaid valetas, kas enne või nüüd? Tundub, et opositsiooni seas on valetamine väga moes.

“Asun parem-vasakskaalal üsna täpselt keskel ning olen liberaal,” kirjeldas Kaljulaid septembris ERR-ile antud usutluses oma valikuid. Nüüd siis leidis Raimond Kaljulaid, et ta pole siiski paremliberaal, vaid on ikkagi vasakpoolne sotsiaaldemokraat – kas sellise inimese puhul saab rääkida maailmavaatest ja põhimõttekindlusest?

Tegu on valetava tuulelipuga, kes võtab üle just selle poliitilise jõu ideoloogia, kes talle parema pakkumise teeb. Sotside hulka sobib Raimond Kaljulaid ka seetõttu, et tegu on geiaktivistiga, kes avaldab pidevalt Twitteris toetust LGBT-le.

Delfi kirjutas 19. septembril 2016. aastal: “Põhja-Tallinna vanem Raimond Kaljulaid käis täna hommikul kaitsepolitseis, kus talle tema kinnitusel esitati kahtlustus omastamisele kaasaaitamises seoses reklaamiteenuse osutamisega.” Vikipeedia ütleb, et menetlus lõpetati oktoobri alguses oportuniteedi alusel. Siis sai presidendiks tema poolõde Kersti Kaljulaid.

Sotsid said endale revolutsiooni aastapäevaks väärilise kaasvõitleja: põhimõttelageda seadusrikkuja taustaga valetaja.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused