Sovjetipõhist ajakirjandust ülistav Vilja Kiisler tembeldab parlamendierakonna terroristideks, “kellega läbirääkimisi ei peeta”

Eesti,
©Madis Veltman/Ekspress Meedia
Vasakpoolne ajakirjanik saab nüüd vihakõneleda vasakpoolses väljaandes.

Oma hiljutises paskvillis päästis pseudoajakirjanik Vilja Kiisler lõpuks oma raevu valla ja teatas, et Eestis tuleb taastada nõukaaja suhtumine ehk vaenlastega läbirääkimisi ei peeta.

“Eriti kui olla kuulnud ütlust „Terroristidega läbi ei räägita“ ja ka aru saanud, miks sellisest põhimõttest kinni peetakse,” kirjutab Kiisler. Tema jaoks on “terroristid” üks erakond, kes valiti demokraatlikus riigis demokraatlikel valimistel parlamenti ja kutsuti edasi valitsusse – ennast ajakirjanikuks pidav inimene on unustanud kõik demokraatia reeglid. Või teab neid, aga ei tunnista, mis on märgatavalt tõenäolisem.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Ei ole ühtegi põhjust leppida sellega, et rassistid ja protofašistid on valitsuses. Pole ühtegi põhjust teha nägu, et see on normaalne riik, „normaalsete“ väärtuste juurde tagasipöörduv ühiskond. Rassistide, misogüünide ja natslike ideedega sümpatiseerivate poliitikutega ei pea dialoogi pidama, nende initsieeritud pseudodebattidega ei ole vaja kaasa minna,” paiskab Kiisler.

Kas see pole mitte ehtne Nõukogude aja verejanuline suhtumine, mida edastab vasakäärmuslik ajakirjanik? Demokraatia reeglid tema arvates ei loe – kui keegi ei sobi tema ideoloogiaga, siis tuleb ta algul eraldada, temast koletis luua ja see siis hävitada!

Just Nõukogude Liidus oligi ajakirjandusel see roll, millisena näeb Kiisler seda ka tänapäeval – toetada üht ideoloogiat ja olla hävitav arvamuste paljususe suhtes, “võõrad” mõtted maadligi peksta ja vaimsesse Gulagi suunata. Võib vaid ette kujutada Kiislerit 1940. aasta suvel!

Peavoolumeedia on hurjutanud Uusi Uudiseid selle eest, et me nimetame Vilja Kiislerit meediaraisakulliks. Kas on põhjust teisi mõelda, kui “ajakirjanik” otsib pealkirja jaoks välja kogu intervjuu ainsa lausa hukkamisest, ütleb naispoliitikule “Ma ei tahaks teiega üldse rääkida” ja ehtsa röövlinnuna nokib jutuajamistest välja ainult selle, millega oponendist võimalikult negatiivsem pilt luua? Ja muidugi on Kiisler kasutusele võtnud voorimehe kõnepruugi, mida võib julgelt nimetada räuskamiseks.

Allikas: EPL

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused