Staar-elukunstnik Margus Tsahkna tõestas taas, et Eesti 200 ei ela ilmselt sünnivaevusi üle

Eesti,
©Joakim Klementi/Postimees
Margus Tsahkna (paremal) on juba ammu kaotanud tõsiseltvõetavuse, nagu ka tema olematu erakond.

Üks staar-elukunstnik (tema oma määratlus) on taas oma rumalad mõtted avalikkusele välja öelnud.

Eesti 200 varju pugenud Margus Tsahkna räägib oma ERR-ile antud intervjuus asju, mille rumalust peaks ära hoomama ka poliitikas asjatundmatu inimene. Nii räägib ta erakondadest, kellele erakonnastumist plaaniv Eesti 200 võiks konkurentsi pakkuda: “Aga üllatuslikult ka EKRE, kes on seni mänginud hirmudele ja näidanud ennast ainsa alternatiivina [teistele parteidele], kuid Eesti 200 tuleb nüüd positiivse alternatiivina, pakkudes inimestele lootust!”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Margus Tsahkna ei näe oma ülepingutatud ootustes sedagi, et Eesti 200 ja EKRE räägivad oma valijatele eri keeltes — rahvuskonservatiivid astusid ülikarmilt välja just “esikahesajalise” Kristina Kallase algatatud kakskeelsete koolide idee vastu; Eesti 200 programmist ei leia ühtegi viidet rahvuslusele, eestlusele ega rahvusriigile, EKRE programm on suunatud just nendele – neid näiteid on tohutult, milles kahe, juba olemasoleva ja unistuste tasemel väreleva erakonna valijad ei saagi kuidagi kattuda! Mis konkurendist EKRE-le saab siin rääkida? Mis positiivset lootust pakub kakskeelsust propageeriv Eesti 200 venestamisele vastu olevale inimesele?

Kui reporter küsib Tsahknalt umbusu kohta liikmete värbamisel, vastab too: “Ma olen näinud inimeste hirmu, kas töökoha kaotamise või sildistamise pärast.” Ja seda räägib poliitkuldsuu MTÜ tasemel poliitseltskonna kohta, kes juba nende esmamainimisest saati Postimehes on aina nautinud peavoolumeedia meeletut tähelepanu, esileupitamist, tõestamatult kõrgeid populaarsusprotsente ning paljude poliitikute kiidusõnu, sealhulgas president Kaljulaidi omi! Ainus tõsine hirm võibki pärineda sildistamise kartusest, kui öeldakse, et oled tühikargajate seltskonna liige – töökoha kaotus neid küll ei ohusta!

Kogu Margus Tsahkna jutt kõmiseb õõnsalt, alates väidetavast tungist loomata erakonda (mida reaalsuses kuidagi ei näe) kuni selleni, et neil olevat Eestile pakkuda midagi, mida teised pole suutnud. Mida on suutnud Eestile anda Tsahkna oma oma 18 poliitikuaasta joksul ja kahes ministriametis? Midagi meelde küll ei tule…

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused