Taani esindaja Anders Vistisen: olete näidanud, kuidas on nii lühikese ajaga võimalik avaldada nii suurt mõju riigi poliitikale

Eesti,
- Updated
©UU
Taani Rahvapartei esindaja Anders Vistisen.

Taani Rahvapartei esindaja Anders Vistisen ütles rahvuslaste kogunemisel Mustpeade majas kõige pealt muigamisi, et tal on hea meel olla taanlaste linnas Tallinnas.

Kohe seejärel avaldas ta rahulolu selle üle, et taanlased on liitlasvägede koosseisus aidanud siin kaitsta Euroopa ühiseid demokratlikke väärtusi ning oma erakonna nimel avaldas ta lootust, et EKRE saab olema Euroopa Parlamendis nendega samas fraktsioonis.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Näeme teid hea meelega meiega ühinemas,” sõnas ta. “Te olete näidanud, kuidas on võimalik nii lühikese ajaga avaldada nii suurt mõju poliitikale Eestis. See on teie saavutus ja meil on hea meel seda koos teiega tähistada – usume, et te saate otsustavaks hääleks valitsuses ja jõuate Euroopa Parlamenti!”

Anders Vistiseni sõnul tuntakse eestlastest EP-s puudust. “Ühelt poolt on europarlamendis mitmekesisuse fraktsioonid, kus tahetakse, et eestlased jääks eestlasteks ja taanlased taanlasteks; ning on teised fraktsioonid, mis nimetavad ennast liberaalideks, rohelisteks, ka konservatiivideks, aga reaalsuses on nad tugeva liitriigi eest ja föderatiivse projekti poolt, mille lõpptulemuseks on Euroopa Ühendriigid,” kirjeldas ta.

Taani esindaja lausus, et ühel pool on inimesed, kes armastavad oma maad ja on valmis oma riiki kaitsma, teised aga tahavad oma rahvusriigi ja demokraatia minema visata ning alluda uuele ülemvõimule Euroopas. “Meie ülesandeks on kaitsta rahvusriike ja mitte lasta endale käske dikteerida. Loodame, et te olete europarlamendi valimistel edukad ja kui siit regioonist liituvad saadikud meiega, saame üheskoos ühistes huvides palju ära teha!”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused