Tähetargad ennustavad maailmakorra muutusi

Eesti,
- Updated
Galaktika

Ajalehtede jõulunumbrites avaldatud horoskoobid on üksteisest erinevad nagu siga ja kägu, kuid üks ühine punkt läbib küll mitme tähetarga prognoosi, mida näeb muidugi igapäevases elus ilma sodiaagimärke tundmata – käib maailmavaadete võitlus, mis viitavad maailmakorra muutustele.

Maalehe tähetark Taimi Uuesoo ennustab, et tulekul on uued suunad ning võimalused majanduses ja poliitikas, aga ka arusaamistes ja väärtushinnangutes.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Hinnangud hinnanguteks, aga üks on fakt: 21. detsembril said kokku Jupiter ja Saturn ja astroloogias nimetatakse seda Suureks Konjunktsiooniks, sest tegu on olulise aja algusega ja eriti suur raputus tulevat 20 aasta pärast.

„Maailm elab praegu suure maa-mutatsiooni viimaseid kümnendeid. Tegu on ca 200aastase tsükliga, mis algas 26. jaanuaril 1842. Seda tsüklit on iseloomustanud keskendumine materiaalsusele. Maa, kõik selle pakutav, inimesed ja mehhanismid on allutatud materiaalsete väärtuste ja struktuuride loomisele. Teadus on rakendatud tehnoloogia arengu ja tööjõu taastootmise vankri ette. Suurim ülesanne on rikastumine, jumalaks majanduskasv, ning lõpuks suurim probleem – ülekoormatud planeedi tervis,“ kirjutab Uuesoo.

Aga lisab kohe, et nüüd on ühiskondlikud arusaamad muutumas – nii majanduses, poliitikas kui ka inimeste ja riikide vahelistes suhetes.

„Seda aega iseloomustas võitlus vabaduse eest ja uute riikide tekkimine. Samuti rahvusvahelistumine. On süvenenud riikide omavaheline koostöö ning ka inimeste eneseväljendus käib järjest enam üle rahvuste ja riikide piiride. Samuti on tähelennu teinud turismindus ja sellega laienenud kontaktid eri kultuuride vahel. Sallivus on süvenenud. Eraelu on muutunud vähem reguleerituks, ka traditsiooniline seadustatud abielu pole enam kaugeltki ainuke kooselu vorm,“ peab tähetark oluliseks rõhutada riiklikult tähtsat küsimust. Pigem toimetuse palvel suund kätte näidatud.

Lühidalt öeldes ennustab ta suuri muutusi maailmakorras ja tema hinnangul on koroonaviirus tulnud abiks Maale, et valmistada inimkonda ette uue aja saabumiseks.

Veevalaja ajastul on igaühel ka ühiskondlik vastutus. Oma peab hoidma – rahvust, juuri, peret, usku –, aga ka teise oma on püha, kirjeldab ennustaja. Kõigepealt seadused, sest päevakorral on ju lausa põhiseaduse muutmise küsimus. Kuigi referendumi korraldamise mõttekus või mõttetus tekitab vaidlusi, on praegu kehtiva põhiseaduse referendumi kaart (28.06.1992) tõesti “ellu ärganud” juba 2020. aasta juuli esimeses pooles. Mis iganes on küsimus võimalikul referendumil, sõltub tulemus ikkagi huvigruppide koostööst ja loomulikult kodanike vastutustundest.

Tõeline “sõda” vana ja uue arusaamise vahel leiab märkide järgi aset tsüklis veebruari teine pool, september ja november – sobivasti valimiste ettevalmistuse ja lõpetuse aegadel. Huvigruppide töö ja toetus on määrava tähtsusega. Mai algus paistab poliitikas üsna pingeliste vaidluste ajana.

Ka tähetark Igor Mang ennustab Õhtulehes muutusi: „Lääne tehnokraatlikule tsivilisatsioonile on lõpp tulnud! Praegu on murdumise aeg.“

„Järgmisel aastal süvenevad kaks tendentsi: kaos ja diktatuur. Normaalset seisundit ei ole. Eriti kardan ma jaanuari – siis võib olla loodusõnnetusi, sõjaolukorda. Ka koroona saab jaanuaris tipu, pärast seda hakkab haigestumus alla minema,“ tõlgendab tähetark Igor Mang taevakaardi seise algavaks aastaks. Veebruari alguski on veel konflikti- ja rahutusterohke, aga pühvliaasta tulekuga 12. veebruaril läheb elu stabiilsemaks. Pühvliaasta ei tule astroloogi ennustusel siiski kerge – tõsise meelelaadiga härja valitsuse all tuleb kohusetundlikult tööd rügada ja usinasti elupõldu künda.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused