Tallinna Konservatiivide klubi alustas hooaega loenguga Madalmaade poliitilisest seisust

Eesti,
- Updated
©Urmas Espenberg
Konservatiivide klubi

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna eestvedamisel aastaid tegutsenud Tallinna Konservatiivide klubi alustas oma hooajaga 30. novembril. Peaettekande tegi Triin van Doorsaler, kes rääkis ühiskondlik-poliitilisest olukorrast Belgias ja Hollandis.

Avaloengu pidanud Triin van Doorslaer on eestlanna, kes elab Flandrias Antwerpenis. Ta on professionaalne tõlk, kes teinud pikka aega kaastööd ka Uutele Uudistele. Tema põhjalik ettekanne olukorrast madalmaades äratas kuulajates suurt huvi ja kutsus esile küsimuste laviini.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tallinna Konservatiivide klubi on tegutsenud juba mitmeid aastaid saades kokku iga kuu viimasel neljapäeval. “Seekordset hooaega alustasime mõnevõrra hiljem, peapõhjuseks KOV valimised, mis lõppesid alles 15. oktoobril, kuid nüüd läheb asi kuni suveni edasi tavapärases tempos. Iga kuu lõpus toimub üks suurem loeng või kohtumine mõne põneva persooniga,” ütles klubi tegevust kureeriv EKRE juhatuse liige Urmas Espenberg.

Klubi tegevust korraldavad Põhja-Tallinna ringkonna juhatuse liige Meelis Keerberg ja EKRE büroo juhataja Ülle Vunk.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused