Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Tallinna linnapilti on ilmunud inimesed, kelle puhul viitab kõik pagulastaustale

19.07.2020
Reaalsus – lisaks neegritele on Tallinnasse ilmunud moslemid, tõenäoliselt pagulased.
© Erakogu

Paljud Tallinna inimesed panid laupäeval tähele kesklinnas ringi liikuvaid idamaises riietuses inimesi ja neil tekkis küsimus – kust nad koroonakriisi aegadel Eestisse saabusid?

Tegelikult ei tohiks praegusel pandeemia-ajal eksootilisi turiste Tallinnas olla ja ka “kohalike” (ehk siia juba sisse lastud) migrantide seas pole nii võõrapäraselt riides käivaid inimesi näha olnud – seega on tegu mingi migratsiooniukse paotamisega.

“Nähtud täna Tallinnas! Küsiti “kas Soome turistid?” Nii ongi, see on teada fakt! See tüüp, kes tahtis enne koroonat Tallinnasse 500 korterit osta, oli lähedalt seotud Soome immigratsiooniametiga. Käibed ega ka makstud maksud ei näitanud, et selline tüüp omaks vahendeid selliseks tehinguks! Liiga palju kokkusattumusi, nagu on ütelnud Stalin!” kirjutab Tallinna volikogu EKRE fraktsiooni esimees Mart Kallas sotsiaalmeedias.

Ta lisab: “Kahjuks ei saa Tallinna linn ega riik siin eriti midagi teha! Euroopa Liit ja vaba liikumine. Need tondid on saanud elamisloa ja vegeteerivad Soome maksumaksja seljas, kuid elavad Eestis. See on mingi pime äri, mida peaks meedia uurima! Kes on kasusaajad! Soomel on loomulikult odavam paigutada nad siia ja maksta elatisraha, millega nad siin suurepäraselt ära elavad, samas on nad Euroopa ravikindlustusega ja koormavad meie meditsiini!”

EKRE fraktsioon on mõelnud Tallinna volikogus arupärimise teha, kuid on raske pidepunkti leida. “See on puhtalt Sotsiaalministeeriumi teema, kuid sealne kansler Rait Kuuse soosib igati sellist immigrantide paigutamist siia! Kas tal on mingi kokkulepe Soomega? Palus ta ju eelmise aasta kevadel Taavi Aasalt, kes oli siis linnapea, abi 80 pagulase asustamiseks Tallinnasse! Ja pool aastat hiljem võetigi keskerakondlaste häältega vastu eelnõu, mis nägi ette 80 inimese aitamisest siinsele tööturule, raha oli 400 tuhat eurot, mis tuli kuskilt mujalt, ja Tallinn lisas sinna 40 tuhat! Asi on väga hapu, kui see nii ongi!” täpsustab Kallas.

Igal juhul on Tallinnas olemas järjekordne laadung integreerumisele vilistavaid võõraid (riietuse järgi).