Tallinna volikogu opositsioon algatab Taavi Aasa umbusaldamise

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Urmas Reitelmann Taavi Aas

Tallinnas opositsioonis olevad neli erakonda algatavad keskerakondlasest linnapea Taavi Aasa umbusaldamise, kuna linnapea sõnumid Tallinna probleemide lahendamisel neid ei veena.

Kolmapäeval kohtusid Tallinna linnavolikogu Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna, Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL), Reformierakonna ning Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioonid Tallinna linnapea Taavi Aasaga, kellelt nõuti selgitusi Tallinna korruptsioonijuhtumite kohta. Neljapäeval arutasid neli fraktsiooni Aasa vastuseid ja tõdesid, et linnapea ei ole suutnud  kahjuks pakkuda välja veenvaid lahendusi korruptsiooni tõkestamiseks, nägemata ilmseid probleeme. Taavi Aas on nelja erakonna hinnangul asunud eitavale seisukohale, pidades ainuõigeks linnavalitsuse liikmete kuulumist ning suurte lisatasude saamist linnaettevõtetest. Fraktsioonid algatavad Taavi Aasa umbusalduse ning alustavad allkirjade kogumist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Tallinna linnakodanik on aastaid maksnud nõukogudes olevatele keskerakondlastele rikkalikku tasu selle eest, et nad korraldaksid järelvalvet oma erakonna toiduahelas asuvate inimeste üle ehk mitte millegi eest nagu on ilmekalt tõestanud kümnete kriminaalkorras süüdimõistetud või parajasti kohtu all olevate keskerakondlaste kaasused ning üha uuesti lahvatavad skandaalid. On ilmne, et linnapeal puudub tahe või jõud olukorra muutmiseks,” ütles Tallinna linnavolikogu Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni esimees Urmas Reitelmann.

BNS

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused